Prosze o rade! Pilne:) Jaki model 50 calowy!

mlody19881

New member
Chcialbym kupic plazme 50 cali. tylko jest jeden problem,nie chcialbym wydac na nia fortuny.Przeznaczyc chcialbym 2500 tys. Wpadly mi do oka 3 modele Samsung PS50C450 LG 50PJ250 lub Panasonic TX-P50X20? Pomozcie,a moze ktos zna inny dobry model 50 calowy do 2500?Czekam na jakies podpowiedzi. Pozdrawiam
 

digitalus

Banned
lepszy bedzie
TX-P50X20 Vreal 5 - podnoszenie jakosci wyświetlanego obrazu,V-Audio Surround, eco - oszczedzanie energii. 3 wejscia hdmi

TX-P50C2E, v-real 4,V-Audio, brak informacji o eco, dwa wejscia hdmi
 
Ostatnia edycja:

mlody19881

New member
Raz chcesz FHD - raz HDR. Jak Bóg mi swiatkiem,nie wiem co w tych oznaczeniach chodzi. Prosze o wytlumaczenie:) Jesli moge cos zmienic to cena moge gora do 3000 tys. Plazma 50 cali. Ktora bedzie najlepsza. I ostrzegam ze nie znam sie na rzadnych oznaczeniach.:)
 

cactusek

New member
Bez reklam
Jak nie przeszkadza ci buczenie to zdecydowanie C550, nic lepszego w tej cenie nie kupisz jesli chodzi o 50 cali.
FHD = full HD
 

mlody19881

New member
To slynne buczenie:) Czy mozna to do czegos porownac,to buczenie?? Bardzo to slyszec??Pozatym po paru postach szala przechyla sie na model Samsunga C550. Czekam na jeszcze kilka potwierdzen:)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Za tą kasę lg nie kupisz,ale warunki masz dla niej idealne.Nie piszesz z czego głównie będziesz korzystał więc sytuacja wygląda tak:Na korzyść panasonica po 1.Lepsza czerń-kontrast,po 2.Ostrzejszy obraz widoczny na sygnale hd,po 3.Mniejsze powstawanie powidoków przy połączeniu pc.O wadach sobie poczytaj. Plusy Lg:Bardziej naturalny obraz przyjemniejszy dla oka(przy odpowiednich ustawieniach)zarówno sat,naziemna,kablówka,żadnego''bzyczenia''na jasnych scenach,funkcjonalność(opis i do tego wszystko działa bez problemów),fantastyczna funkcja zbliżenie kinowe,duże możliwości kalibracyjne bez grzebania w menu serwisowym,mniejsze zużycie prądu,nie migocze,nowoczesny wygląd,wady są dwie:powstawanie powidoków przy połączeniu z pc,które szybko znikają ale raczej bym nie polecał katować prze x godzin non-stop,a druga to czasami widoczne zacięcie obrazu(rzadkość).Ogólnie rzecz biorąc jeśli częściej oglądasz tv,blu-ray i dvd słabszej jakości bardziej będziesz zadowolony z lg,jeśli pc,konsole i tylko kanały hd panasonic.Ja jak widzisz sumując wady i zalety(może zbyt ogólnikowo)wybrałem lg i wszystkim ten model gorąco polecam!!!Jeśli o czymś zapomniałem to pytaj.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Za tą kasę lg nie kupisz,ale warunki masz dla niej idealne.Nie piszesz z czego głównie będziesz korzystał więc sytuacja wygląda tak:Na korzyść panasonica po 1.Lepsza czerń-kontrast,po 2.Ostrzejszy obraz widoczny na sygnale hd,po 3.Mniejsze powstawanie powidoków przy połączeniu pc.O wadach sobie poczytaj. Plusy Lg:Bardziej naturalny obraz przyjemniejszy dla oka(przy odpowiednich ustawieniach)zarówno sat,naziemna,kablówka,żadnego''bzyczenia''na jasnych scenach,funkcjonalność(opis i do tego wszystko działa bez problemów),fantastyczna funkcja zbliżenie kinowe,duże możliwości kalibracyjne bez grzebania w menu serwisowym,mniejsze zużycie prądu,nie migocze,nowoczesny wygląd,wady są dwie:powstawanie powidoków przy połączeniu z pc,które szybko znikają ale raczej bym nie polecał katować prze x godzin non-stop,a druga to czasami widoczne zacięcie obrazu(rzadkość).Ogólnie rzecz biorąc jeśli częściej oglądasz tv,blu-ray i dvd słabszej jakości bardziej będziesz zadowolony z lg,jeśli pc,konsole i tylko kanały hd panasonic.Ja jak widzisz sumując wady i zalety(może zbyt ogólnikowo)wybrałem lg i wszystkim ten model gorąco polecam!!!Jeśli o czymś zapomniałem to pytaj.
Przepraszam za wpis pomyliłem strony!!!!!!!
 
Do góry