Proszę o radę jaki LCD wybrać

bbyykk

New member
Witam wszystkich.
Jako że w sprawie wyboru LCD jestem całkowicie zielony a juz troszkę stron tu na forum przejżałem ale itak nie jestem pewny do jakiej marki i na jaki się zdecydować więc tak:
  • Zakres cenowy tak do 4000zł
  • Odległość od TV ok. 2-3 m
  • Podłączone urządzenia Polsat, DVD z czasem PS3
  • Pokój jest w miare duży 6m x 3,5m
  • Bardzo oświetlony
Bardzo proszę o pomoc w wyborzę.
Za odpowiedzi z góry dziękuje.
Pozdrawiam.
;););););)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak trochę dołożysz to dostaniesz najlepsze w klasie :
Sharp 37 RD 2
i JVC 37 P 80.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360

Na pierwszy rzut idzie owa legendarna płynność JVC . Co nam daje 100 HZ i clear motion drive.
161ea4f7fe43a808med.jpg

Obydwa 100 Hz.
 

bbyykk

New member
No TV fajne ale wiesz chciałbym raczej z rozdzielczością 1920x1080 a tak wogóle jak się sprawują Soniacze i Philipsy słyszałem że też dobre.
 

bbyykk

New member
wiesz nie koniecznie musi to być SONY tylko chciałbym mieć kilka żeby mieć w czym wybierac i porównywać
A jaki byś polecił 1920x1080 z 100HZ
Bo ten Sony to chyba jasność ma troszkę małą :(:(:(
 

bbyykk

New member
A moglibyście mi podać pare TV tak z 4 porównał bym sobie je i może wkońcu na jakiś bym się zdecydował najlepiej różnych marek no i tak jak Czago pisał lepiej 42".

Sorki za zawracanie głowy ale jestem zielony w tym a nie chce kupowac kota w worku a później żałować zakupu.
Dzięki za odp.
;););););)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lcd - 42 " do 2 metrów to horror. Ale wybór jest po Twojej stronie.
W Sd będziesz "mało" zadowolony.
 

bbyykk

New member
Hmm może i masz racje z tym 42 to przesada wsumie to chyba lepiej kupić 37 troszkę lepszy niż 42 a gorszy za taką kwotę jak mi odpowiada.

Zwracam się ponownie z proźbą o podanie kilku TV najlepiej różnych marek do 4000 zł (no troszkę może cenna być większa ale nie dużo) lepiej by mi było podjąć jakąś decyzję jak bym miał wybierać między kilkoma TV ogólnie żeby były z rozdzielczością 1920x1080...

Dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam...
;););););)
 

bbyykk

New member
No wiem że podałeś mi te TV ale ja bym chciał o wyższej rozdzielczościbo jak wspominałem ten TV będzie w przyszłości podłączony pod PS3 więc wolał bym coś mieć FULL HD dlatego jak byś mi coś z tego podał to by było już OK.

Dzięki za ODP.
;););););)
 

bbyykk

New member
A między Tymi co byś polecał:
  • Panasonic TX-37LZD85F
  • Sharp LC-37X20E
Tylko że wszędzie piszą że Panasonic ma 16ms czas reakcji :???::???::???:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
37 XV500 nie jest 100 Hz.
olek74 - ale dobry do czego ?

bbyykk - Sharp też nie jest 100 Hz.
Najlepsze na rynku i 100 Hz są :
Hitachi 37 X 01
Toshiba 37 Z 3030
Loewe Modus 37"
 

olek74

New member
Th-37pv8

Witam ponownie. Odległość od tv 2,5m , sygnał: cyfrowypolsat lub n (jeszcze nie wiem co wybrać :D) oraz dvd.
Tv - może toshiba 37XV500PG :roll: ? Zastanawiałem się też nad plazmą Panas.. TH-37PV8 lubTH-37PV80 . :grin:
Pozdrawiam
 
Do góry