Proszę o poradę

RAFALK2006

New member
Witam

Zamierzam kupić plazmę Panasonica jako że tę firmę od wielu wielu lat cenię i szanuję.
Ma to być model z ekranem 50", zastanawiam się nad modelami:

1. TX-P50U302. TX-P50UT30E

3. TX-P50G30E


Generalnie nie mam wygórowanych wymagań, ale chciał bym aby dźwięk był czysty i chcę mieć możliwość odtwarzania filmów w formacie: AVI lub RMVB (choć format zawsze można zmienić) po podłączeniu pendrive pod wyjście USB.

Nie wiem co sądzić o w/w modelach, może ktoś z Was miał z nimi realne do czynienia.


Druga sprawa, to jak jest z oglądaniem filmów na w/w modelach w słuchawkach, bo słyszałem że trafiają się telewizory ze świetnymi głośnikami ale schrzanionym przesyłaniem dźwięku na słuchawki.


No i najważniejsze, "BUCZENIE" czy ktoś może zauważył takie zjawisko na w/w modelach i na ile jest ono uciążliwe ???


I ostatnie pytanie jak jest z możliwościami powieszenia w/w plazemek na ścianie.


Wiem że niektóre odpowiedzi można znaleźć w specyfikacji ale opinia realnego użytkownika jest cenniejsza od złota.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
G30

Witam

Zamierzam kupić plazmę Panasonica jako że tę firmę od wielu wielu lat cenię i szanuję.
Ma to być model z ekranem 50", zastanawiam się nad modelami:

1. TX-P50U302. TX-P50UT30E

3. TX-P50G30E

---------G30 z UT daj sobie spokój


Generalnie nie mam wygórowanych wymagań, ale chciał bym aby dźwięk był czysty i chcę mieć możliwość odtwarzania filmów w formacie: AVI lub RMVB (choć format zawsze można zmienić) po podłączeniu pendrive pod wyjście USB.


.........................
Nie wiem co sądzić o w/w modelach, może ktoś z Was miał z nimi realne do czynienia.


Druga sprawa, to jak jest z oglądaniem filmów na w/w modelach w słuchawkach, bo słyszałem że trafiają się telewizory ze świetnymi głośnikami ale schrzanionym przesyłaniem dźwięku na słuchawki.

-----------G30 masz nawet odzielną regulację głośności w menu na wyjściu słuchawkowym


No i najważniejsze, "BUCZENIE" czy ktoś może zauważył takie zjawisko na w/w modelach i na ile jest ono uciążliwe ???

------------ u mnie nie wystepuje


I ostatnie pytanie jak jest z możliwościami powieszenia w/w plazemek na ścianie.

--------------są, pamiętaj o odstępie od ściany i wtyczce od prądu i USB


Wiem że niektóre odpowiedzi można znaleźć w specyfikacji ale opinia realnego użytkownika jest cenniejsza od złota.


..........................
 

Mardel

New member
Dorzucę jeszcze trzeci raz na tym forum opis doświadczenia, którego doznałem w sklepie MM. Sam wybieram plazmę i zastanawiam się nad 46G30 a 50ut30 i o ile jeszcze przed wizytą w MM myślałem, że różnica jest"marketingowa" to teraz wiem że tak nie jest. Widziałem oba modele w "akcji" obok siebie. Czerń na G30 jest czarna, a na U/UT30 ciemno szara - obraz wygląda jak polany cieniutką warstwą mleka.

Sam chyba pokonam wrodzonego skąpca i dołożę jeszcze te 300 na P50G30. Będzie 2 w jednym i 50 cali i model z rodziny "G"
:)
 
Do góry