Prosze o pomoc !!!

fiodormix

New member
Witam

Prosze o pomoc przy wyborze-szukalem testów oraz opinie na tej stronie,ale bezskutecznie.Mam okazje przewiesc Tv do Polski z Uk za free ,ale mam tydzien na wybor i kupno TV.
Prosze o wselkie uwagi i z gory dziekuje.
W Uk moge kupic znacznie taniej TV niz w PL dlatego potrzebuje porad , ktory model wybrac.

Oto moje propozycje:

1. Samsung PS50A457 Plasma Tv

2. LG 50PG6000

3. Samsung 50a551 -tyle ze nie moge go znalesc w UK-zawsze jak wpisuje w wyszukiwarce to wyskakuje mi model :
SAMSUNG PS50A457 Plasma Tv.

Szukam dobrego TV najlepiej z dobra czernią , skalowaniem oraz najlepiej z full HD.
Cena ok od 700-850 F .
Dziekuje z gory
 

setunia

New member
Bez reklam
Na szybko wziąłbym A551 - to model FullHD. Dwa pozostałe są podobnej klasy HDready. Druga rzecz to czerń - nowe matryce szajsunga wyglądają ciemniej od heLGowskich. A najlepiej samemu je ocenić.
Tylko czy jest sens przywozić? Osobiście zaryzykowałbym w przypadku ceny 50% niższej niż w kraju. Ale znaleźć taką cenę? Wtedy model schodzi na drugi plan - liczy się cena. Pamiętaj Tv się też może popsuć co wtedy z naprawą?
 

gofer

New member
Moim skromnym zdaniem nie warto ryzykować kupna tv w UK, sam miałem taki pomysł ale stwierdziłem że jest to nie za duża różnica w cenie (na tym modelu 456 zaoszczędzisz jakieś 500pln) i zbyt duże ryzyko uszkodzenia!!! nie wiem jak jest z gwarancją, ale chyba nie ciekawie, a poza tym odpowiednik naszego samsunga ps50a551 czyli 556 kosztuje w 1150 funtów, a to wychodzi drożej niż w PL:grin::grin::grin::grin:
:) a tak przy okazji obydwa modele które podałeś to hd ready i za tą kasę na pewno nie kupisz fulla w UK, no niestety przyszły takie czasy że w UK już nie opłaca się kupować elektroniki
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bejzbol

New member
chyba że serwisy firmowe w Polsce uznają gwarancję :) ale to już kwestia indywidualna i pasowałoby sie tego dowiedzieć tam w UK. Jak poprzednicy też bym nie ryzykował kupna za granicą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry