Prosze o pomoc!

mayo67

New member
Najlepszy TV wyłącznie do konsoli.

Doradźcie mi proszę jaki TV wybrać do współpracy tylko i wyłącznie z konsolą - na razie z PS2, wkrótce pewnie z PS3.
Odległość od ekranu ca 1,5 m.
Myślę o jakimś LCD lub plaźmie 32-42 cali. Cena nie jest bardzo istotna, choć oczywiście nie chciałbym bez sensu przepłacać.

Pozdrawiam,

Mayo
 

ortax360

New member
Panasonic 32lx70(100hz) , Panasonic 32lx700 (100hz), Toshiba 32wl68 (100hz), Toshiba 37wl68p (100hz)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
spokojnie możesz kupić 37 M 86 Samsunga, Sharp 37 RD2 lub poczekać na 37 P 80 JVC.
Wielkość przy Twoich warunkach nie ma znaczenia.
 

Standard

New member
LG 37 LB2r lub LG 42 LB2R
LG 47 LBR 2 jest już full HD ale to przesada
wszystko zalezy ile masz kasy, jak mało to LG 32 LB2R
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do ps 3 - jesli maja być gry - to LVD jest lepszy, Jeśli bedziesz zdecydowanie więcej korzystał z blu raya - to możesz sięgać po Pioneera, Neca , Hitachi czy Loewe . Te modele spełnią Twoje oczekiwania.
Wjechały też do kraju
product.jpg


nowe modele 42 Full HD Tatunga - w extra cenach / w poniedziałek je testujemy/ oraz 37 Benq

 

krecha2

New member
A Sharp XD1E ?? przeciez kazdy go chwalil co powiecie o nim jako monitorku do ps3? a wiadomo ceny juz sa dobre tego modelu!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do PS 3 Sharp Xd1 - gra rewelacyjnie zarówno w grach jak i z blu raya.
 

reters

New member
Witam.Kiki a co byś powiedział o modelu Sharpa 32 WD1E do Ps3? Bardzo mi sie spodobał:) i jesli potwierdzisz ze jest dobry to go kupie.
 
Ostatnia edycja:

reters

New member
Rozumiem.Mysle ze wstrzymam się jeszcze z zakupem.Jak byś coś konkretniejszego o nim wiedział to fajnie jak bys dał znac:)
 

SNAJPERSTWO

New member
Cześć gratuluje wyboru konsoli ale musze cie zasmucić część gier jest tylko 720p ale filmy BR to już nie część z nich jest z polskimi napisami wiśc
enjoy
 

marcin0903

New member
Teraz bardzo dużo gier na PS3 już wychodzi w 1080p :),a co do filmów BD to o ile się nie mylę każdy film BD na Europę ma język polski.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
sprawdziłem - Sharp 32 WD1 - gra też bradzo dobrze z konsolą , ale oczywiscie tu widać różnicę na korzyść full hd. Jeśli ma stanowić konsola główne źródło - to jakość jest powalająca.
 

reters

New member
Kiki to polecasz sharpa wd1 do konsolki? a jak sprawuje sie z innym źródłem (dvd,n-ka) I czy można wd1 kupic z twojego sklepu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam - Sharp WD1 jest extr wyposażony , działa lepiej niż konkurencja w klasie cenowej / mowa o sygnałach SD/ .
A o konsolę możesz być zupełnie spokojny. co do dostępności - to wejdź na priv.
pozdrawiam
 

reters

New member
Rozumiem.Dzięki za wiadomość o wd1.Zamówił bym prezentacje u ciebie ale niestety nie mam zbytnio odpowiednich warunków.Niebawem odezwe sie do ciebie w sprawie wd1.
 

BMSTeam

New member
Siemanko,

w dniu kupna konsoli stałem się również posiadaczem LCD Sharp z serii XD.

Telewizor we współpracy z konsolą po prostu wymiata. Gierki wyglądają nieziemsko.

Pozdro.
 
Do góry