prosze o pomoc wszystkich co znaja sie na rzeczy??

Tołdi84

New member
:( Witam wszystkich zamierzam urządzić z moja przyszłą żoną pokuj gościnny i pomyślałem o Forum :eek: bo jest tu wielu fachowców i specjalistów którzy znają się na rzeczy ;) Proszę o pomoc i szczere doradztwo chce kupić Telewizor TH-37PV80 czy TH-42PV80 Jak myślicie czy przy odl. max 2,5m od ekranu lepsze będzie 37" czy 42"? Różnice w cenie (300pln) pomijam. Obraz "poleci" głównie z dekodera tylko teraz tez jest problem bo jaki czy FX7600 2UCI czy dołożyć i kupic AF8800 będę chodziły programy z C+ interesuje mnie tylko obraz żeby był dobry z tunera na Telewizorze powiedzmy można podłączyć 7600 przez Wyjście Component i obraz będzie dobry ??? wiem ze FX7600 jak i AF8800 Wyposażony jest w alfanumeryczny wyświetlacz na którym wyświetlane są bieżące informacje który lepszy w edukacji .A także pomóżcie przy doborze czaszy konwerterów na ile teraz się montuje satelit i przełączników i jakie firmy wybierać najlepiej jak macie jakieś linki gdzie można kupić przez neta dobry sprawdzony sprzęt (dotyczy całego zestawu satelitarnego z tunerem) bardzo dziękuje za doradztwo i opinie oczywiście i za Linki :)
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Nie obraź się, ale dokładnie przeczytaj co napisałeś.
Jest to jakiś polskawy bełkot. Interpunkcja leży, a ortografia ..."pokuj". ! :confused:
Poczytaj więcej forum. Strasznie dużo chcesz ... tej pomocy.
 

Tołdi84

New member
gatar Witam.
Nie obraź się, ale dokładnie przeczytaj co napisałeś.
Jest to jakiś polskawy bełkot. Interpunkcja leży, a ortografia ..."pokuj". ! :confused:
Poczytaj więcej forum. Strasznie dużo chcesz ... tej pomocy.[/quote]

gatar tak a widzisz jaki skruszony :(Tołdi pisze o pomoc to spojrzyj na obrazek mój ,a ortografie zostaw polonistom chyba ze nim jesteś, i tylko na tym sie znasz bo narazie nic mi nie pomogłes w mojej sprawie tylko sie polskiego czepiasz. A to nie jest forum J.polskiego ani dział związany z tym a co do pomocy to moze dużo chce ale mi nie chodzi żebyś mi referat pisał (chyba ze lubisz) tylko pare zdań napisac co wybrać i tyle ... ?????
;) pozdrawiam gatar:eek:k:

 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
Witaj, co do tunera satelitarnego, to raczej pomyśl o modelu 8900 (Ferguson) sklepy na allegro mają je w dobrej cenie i z oryginalną gwarancją. Nie moge Ci tu pisać, co ten tuner potrafi (bo bym bana załapał), ale na forum dvhk, znajdziesz potrzebne informacje Jeżeli chodzi o czasze, to aby nie mieć problemów z odbiorem przy gorszej pogodzie, to proponuje minimum 1m i koniecznie aluminiową. Firma Bogacki z okolic Szczecina produkuje takie od wielu lat, przy pomocy google namierzysz ją bez problemu. Konwerter to wybieraj z jak najmniejszym tłumieniem, na allegro sklepy mają wiele ofert. Jeżeli myślisz o cyfrze plus to nie ma co kombinować z innymi satelitami. Po componencie sprzęt będzie odbierał bardzo dobrze.
Co do wielkości ekranu i odległośći, to jednak proponowałbym z dziewczyną odwiedzić jakiś sklep, pooglądać z odległości 2,5m i samemu ocenić co lepsze 37 czy 42. Osobiście uważam, że 42 można brać.
P.s nie jestem polonistą, ale spojrzyj to tak piszemy poprawnie.
Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Tołdi ... polonistą nie jestem. Polskiego, jako przedmiotu nie lubiłem, ale uważam, że każdy człowiek powinien umieć we właściwy sposób używać Swojego Ojczystego języka. To tyle "moralizatorstwa". :)
Teraz konkretnie na temat. Kup plazme 42". Jesli będziesz miał sygnał cyfrowy, a na to się zanosi, to obraz powinien być bardzo dobry i dobry. Panasonic to wybór dobry. Poczytaj forum. Wiele sie dowiesz.
 
Ostatnia edycja:

Tołdi84

New member
gatar napisał:
Witam.
Tołdi ... polonistą nie jestem. Polskiego, jako przedmiotu nie lubiłem, ale uważam, że każdy człowiek powinien umieć we właściwy sposób używać Swojego Ojczystego języka. To tyle "moralizatorstwa". :)
Teraz konkretnie na temat. Kup plazme 42". Jesli będziesz miał sygnał cyfrowy, a na to się zanosi, to obraz powinien być bardzo dobry i dobry. Panasonic to wybór dobry. Poczytaj forum. Wiele sie dowiesz.

:eek:k::-D Ja też tego przedmiotu nie lubiłem pozdrawiam dzieki :eek:k::popcorn:
 

Dlugin2

New member
Polecam tuner Ferguson HF8900, ma wyjście HDMI, umożliwia odbiór kanałów HD, można także podłączyć do niego zewętrzny dysk twardy przez USB i nagrywać sobie programy TV , ponadto jest prosty w edukacji.
Co do plazemki 42" spokojnie.
Antenka myślę że 80 cm starczy.

Najlepiej jednak użyć opcji "szukaj" a wszystko będziesz wiedział:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry