Prosze o pomoc w wyborze TV

grax25

New member
Mam wielki dylemat nie wiem juz co wybrać miedzy Panasonic TX-P50VT50E a Philips LCD LED 46PFL8007 a Sony KDL-46hx850 i Samsung UE46D8000. sam juz nie wiem co wybrac .

Preferowany rozmiar ?TV 46-50"
Wielkość pokoju ? 4.5x.4.5m
Jaki sygnał ? n-telewizja, komputer DVI-HDMI, DVD przez component
Jaka odległość od ekranu ? 2-4m
Jakie urządzenia do podłączenia? DVD, KOMPUTER, dekoder n-ki,galaxy s2
Jaka klasa cenowa? max 6000 zl
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? PO POŁUDNIU I W NOCY
Jakie masz nasłonecznienie pokoju ? spore
Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
jaki masz telewizor? – LCD 32"
Przeznaczenie –telewizja n, filmy DVD, komputer DIVX -MKV ,PS3
Ma stać czy wisieć? STAĆ jak philips to by wisial
Na czym najbardziej Ci zależy: na 3d , na oblsudze plikow MKV i DVIX,obrazie takim ze piers bedzei zapierac .




Bede bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Obawiam się, że raczej Ci namieszamy niż podpowiemy. Nie licz na obiektywność forumowiczów (no może jedynie kiki), każdy będzie zachwalał to co ma... (chyba, że trafił na wadliwy egzemplarz wtedy będzie hejtował).
Ze swojej strony mogę zasugerować Phila bo obraz niezauważalnie gorszy od Panasa (i jednak pare cali mniejszy) a lepszy od pozostałych i dodatkowo niezastąpiony ambilight. Minusem są słabsze multimedia (ale w ostateczności można dokupić jakiś zewnętrzny playerek). Przy PS3 najlepszy jest Sam bo kolory ma tak nienaturalne, że w grach aż zachwycające. Sony ? Nie bez przyczyny dział TV od lat przynosi straty.
To co mnie ostatecznie przekonało do Phila to genialnie działające autoformatowanie obrazu (nawet przez łącze HDMI). Jedynie Panas potrafił dobrze rozpoznawać czarne pasy i rozciągać obraz, ale nie zawsze robił to idealnie. Gdy ktoś sporo surfuje po kanałach to tę funkcję zdecydowanie doceni.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaki masz teraz telewizor ?
Ma stać czy ma wisieć ?
Siedzisz na wprost czy również z boków ?
 

grax25

New member
przepraszam z mala edycjie ,na wprost i czasem jak siade na wyrku to lekko z boku ale mysle ze tv przekrece lekko tak by siedziec na wprost niego :] .
 

grax25

New member
No i staneło na philipsiaku 46PFL 8007 i panasie vt50 ,niestety w sklepie nie mieli vt i testowalem na gt50. Ale Philips 40PFL8007 strasznie sie zawieszal na trzy pendrivy 2 nie działały a jeden z nich zawieszal TV lub go resetowal ,menu chodzilo strasznei wolno jak slimak zawieszalo sie jejku .Dopiero przesiadka na 46PFL8007 poprawila funkcjonalosc menu no i musialem pokopiowac testowe filmy na dzialajacy pendrive. Z mkv to inna bajka dzial ale dzwiek DTS juz nie hmn szkoda. W porownaniu do panasa to sam nie wiem jesli idzie o obraz na philipsie byl jasniejszy ( braciak od razu do mnie ze biez Philipsa zoba jaki ostry obraz ,smieje sie do niego ze az nienaturalny ale piekny) .Panasonik odczytywal wszystkie 3 pendrivy oraz wszystkie pliki Avi.Kmv.mov. ,smieszna sprawa Samsung niby naj lepszy z multimediow a MOv nie odczytal :p. hehe. Co do jakosci obrazu ciezko powiedziec obraz na panasie i koloru byly ladne ale przy tym oswietleniu obraz byl przyciemniony :p.:-D


Dziekuje Kiki za pomoc :]

pozdrawiam.
 
Do góry