Prosze o pomoc w wyborze LCD

KaRaS-1

New member
Witam,
Zamierzam kupic telewiroz LCD dla siebie. Czytam wasze forum oraz kilka innych, przegladam nowosci TV itp ... im wiecej wiem tym mniej wiem co wybrac.

Przeznaczenie TV to glownie xbox360 (720p) oraz filmy DVD. W przyszlosci rowniez PS3 wraz z BR.
Budzet nie ma tutaj limitow ale chcialbym wydac kwote w granicach 2 500 - 6 000 zlotych.
Niestety moj pokoj w tym momencie jest nie za duzy wiec rozawzam ekrean tv 32-42"cale. Obraz bedzie ogladany z odleglosci kolo 2 metrow.

Marki ktore bralem pod uwage to Sharp Samsung Sony.

Poczatkowo myslalem o Sharpie WD1E - ponoc dobry do xbox'a. Potem myslalem o XD1E, ktore posiada fullhd. Mam juz jednego szarpa RD1A w domu, ktory sie swietnie spisuje. Lubie ta marke. Niedlugo ma wyjsc LC-32GP3U, "telewizor dla graczy", ktory mnie bardzo interesuje, ale ciagle nie moge znalesc daty jego premiery w polsce.

Ostatnio takze pojawily sie ciekawe samsungi z FullHd Samsung LE40A656 itp.

Sony to zawsze sony, przy wyzszych przekatnych ekrawon ceny sa podobne wiec tez bralem pod uwage - ale tutaj nie mam faworytow.


Mozecie mi powiedziec jak sie sprawuje obraz np z konsoli 720p na TV FullHD. Slyszalem o skalowaniu do 540p itp. Rowniez tez sa rozne opinie - co jest lepsze 1080i czy 720p.



Dzieki z gory za pomoc
 
Do góry