Proszę o pomoc dobór LCD

redblue

New member
Witam proszę o udzielenie mi informacji na temat telewizorów LCD z Full HD przymierzam się do kupna takiego sprzętu ale nie wiem gdzie najlepiej kupić i co jakiej marki, zależy aby był duży 42" i wyżej aby współpracował dobrze z Xbox 360 i cyfrą + oraz DVD...nie mam konkretnej kwoty ale dlatego chciałbym się was spytać za ile kasiory mógłbym kupić sobie nowy bobry telewizor...proszę o udzielenie porad czym mam się kierować przy zakupie, wiem że na pewno szybką rekcją matrycy i kontrastem...na rynku jest ogrom TV z Full HD ale nie orientuję się w tym bardzo dobrze...często będę korzystał z TV w dzień, siedząc około 3m do 4m zależy mi na jakości obrazu

A mam pytanie bo mam stary TV JVC 32" 100Hz panorama używany dwa lata, czy jest możliwość sprzedaży takiego TV i za ile...zero wad..

Proszę o pomoc i pozdrawiam
 

omar

New member
najciekawsze propozycje lcd to:
sony seria w4000
sharp xl2
toshiba zf355

zapoznaj się z nimi wizualnie, sprawdź czy poziom cen jest dla Ciebie ok i wróć z konkretnymi pytaniami

co do dobrych cen, to o ile nie masz nic w okolicy, napisz pw do kiki, dostaniesz oferte z mozliwoscia prezentacji tv w domu
 
Do góry