Prosze o opinie

Status
Zamknięty.

soulcalibur4

New member
kiki napisał:
do gier możesz kupować spokojnie.


Dziekuje za opinie experta :) przetestowałem te tv kilku grach(mam taka możliwość bo brat pracuje w sklepie rtv) po odpaleniu DMC4 wyglądało to obłednie :) ale już gorzej było przy COD4 tzn, wydawało mi sie ze brakuje koloru czarnego,a przy scigałkach na dachach samochodów np: PG3 widziałem tzw,,ząbki" na samochodach i smużenie-wczesniej tego nie widziałem a gram na xbox 360 na lcd monitor 19 filrmy asus vw191s(przyznam ze gra sie na tym monitorku lcd bdb) Piszesz mi ze do gier ten lcd nadaje sie- a co z filmami na blu, i tv hd?? tez bedzie ok?? martwi mnie jedna sprawa- a mianowicie 50hz- mój ulubiony typ gry to bijatyki a te sa w 60hz czy nie oznaczo to ze gry tego typu starca na dynamice?? spotkałem sie z taka opinia o tym lcd -najtanszy full hd,jakość mizerna,kolory przejaskrawione,efekt halo nad postaciami(co to?)
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
:???: A moja opinia jest taka -

Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!

Następnym razem będzie ban.
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry