Proste pytanie - czyli trudna odpowiedź :(

JackSparrow

New member
Witam,

Proste pytanie to: czy kino ONKYO TX-SR 875 czy DENON 2808 przy kolumnach bądź KEFiQ9 bądź KEFXQ40...proszę o odpowiedzi, bo ja nie mogę znaleźć :)
 

don111

Banned
Denon.... żartowałem :p

sorry ale takie pytania to powinieneś zadać sam sobie po przesłuchaniu tych konfiguracji... poza tym coś słabo szukałeś bo w wątku o Onkyo 875 polecają to zestawienie z Kefami iQ
a z Kefami XQ daj sobie spokój, szkoda ich nawet podłączać do tych amplitunerów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wręcz przeciwnie - mieliśmy podłączone również do Onkyo 875 i grały jak poezja. Ale lepiej dźwiękowo do CA lub Marantza. O ceny pytaj na priw.

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27360
003_P1070916.jpg

Podsumowując... wg mnie, KEF XQ40 + Cambridge Audio na bazie 840A V2 to wysokiej klasy zestaw, który jest w stanie zaspokoić sporą grupę osób poszukujących stereo do 20tyś pln.

W tej klasie cenowej, jeden z głównych kandydatów do tytułu best buy.
 

don111

Banned
kiki napisał:
wręcz przeciwnie - mieliśmy podłączone również do Onkyo 875 i grały jak poezja. Ale lepiej dźwiękowo do CA lub Marantza. O ceny pytaj na priw.

Podsumowując... wg mnie, KEF XQ40 + Cambridge Audio na bazie 840A V2 to wysokiej klasy zestaw, który jest w stanie zaspokoić sporą grupę osób poszukujących stereo do 20tyś pln.

W tej klasie cenowej, jeden z głównych kandydatów do tytułu best buy.
na pewno świetne kolumny tylko gdzie tym amplitunerom ONKYO TX-SR 875 / DENON 2808 do klasy CA 840A ? podłaczając te kolumny do tych amplitunerków to tak jakby do Audi wstawiać silnik od syreny
 
Do góry