prośba o spostrzeżenia i wskazówki odnośnie dokonanego wyboru plazmy

Walc

New member
Witam,

Po przeczytaniu co ważniejszym topiców odnośnie kwestii plazmy vs lcd zdecydowałem się na zakup plazmy. Póki co skłaniam się ku PANASONIC TX-P42S10ES.
Moje warunki:

- pokój ok 18 m2, prostokątny, plazma będzie podwieszona na ścianie [węższa ze ścian - okna są po przeciwległej ścianie ok 5 m od upatrzonego miejsca dla plazmy, ukształtowanie pokoju wskazuje na to że to miejsce nie będzie nasłonecznione]
- odległość kanapy od tv: ok 3,5 m
- wysokość podwieszenia plazmy na ścianie - ok. 1,2 - 1,5 od podłogi
- przeznaczenie: tv kablówka (cyfrowa) + pakiet hd canal+, BR (w przyszłości)
- budżet do 3.000 zł,
- przekątna - 40-42" ze względu na odległość od kanapy

Mimo dobrych opinii odnośnie ww. modelu, zastanawiam się czy jest jeszcze jakich model spełniający kryteria ceny oraz przeznaczenia, na który warto zwrócić uwagę.

Kusi mnie większa przekątna, stąd może SAMSUNG PS-50B450 ? (z drugiej strony rozdzielczość mniejsza bo 1366 x 768 ).
Z góry dziękuję za ewentualne porady i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

batik87

New member
Radziłbym troszkę większą ta plazmę choć 46 cali - chyba warto dołożyć te parę stówek, a nie pożałujesz :)
Pozdrawiam
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jesli ci chodzi o szczegoly to wejdz na strone producenta i na forum dotyczace tego modelu. Ogolnie to model wyzszy i uzytkownicy bardzo go sobie chwala.
 

Walc

New member
Dzięki za rady.
Więc zastanowię sie nad wydatkiem rzędok 3500zł.
Idąc jednak już tym tropem - skoro górna granica idzie odrobinę w górę, czy coś jeszcze z 50" jeste warte polecenia ?
pozdr
 
Do góry