Prośba o porady przy zakupie telewizora

poulus

New member
Witam serdecznie!
Planuje zakup do mieszkania w bloku (duzy pokój ok 30m)telewizora LCD 32" , chciałbym aby był to Tv na led-ach!
Chciałbym poradzic się ,ze wzgledu na brak wiedzy w tej dziedzinie.
Jakie modele mozecie polecić?
Pozdrawiam Poulus
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
jaka klasa cenowa ?
 

poulus

New member
Doprecyzowanie

Dziekuję za odpowiedzi i dodatkowe pytanie:
Duzy pokój ma ok 29-30 m, odległość od kanapy to 2,7-3m, okno jest po stronie lewej , w oknach są wewnetrzne rolety , które zatrzymują trochę światła.Chciałbym powiesic telwizor na scianie na uchwycie.Co do podłączen to chciałbym usb,dvd,laptopa.Oglądwm głównie filmy, oraz programy informacyjno-naukowe(wiadomosci,discovery)Przediał cenowy od 2000-4000zł.Bedę wdzięczny za propozycję tv.
Pozdrawiam Poulus
 

piotrflo

New member
No to minimum 42". A co do firmy to ja mam Toshibe z serii XV635 i moge polecic do Twoich zastosowan. Jesli pasuje ci matryca blysk to seria ZV635. Ogladam z identycznej odleglosci.
 

kapsell

New member
Bez reklam
tvtv

Piotr dobrze prawi to dobre tv i radzil bym ci najpierw je obczaic ;)

Ja mam podobna odleglosc od oczu do ekranu i mam 47 cali - i wcale nie jest za duzo! 32 to napewno za malo.
Zapoznaj sie z tymi tv:
sharpa lc700 (tu filmy z usb nie pojda)
jvc dv1bu
sony z4500, w5500
 

piotrflo

New member
Piotr dobrze prawi to dobre tv i radzil bym ci najpierw je obczaic ;)

Ja mam podobna odleglosc od oczu do ekranu i mam 47 cali - i wcale nie jest za duzo! 32 to napewno za malo.
Zapoznaj sie z tymi tv:
sharpa lc700 (tu filmy z usb nie pojda)
jvc dv1bu
sony z4500, w5500

Kapsell, nie polecaj mu SONY bo zaraz bedzie pytal o clouding. :D "Czy u Was tez tak swieci na czarnym po rogach i na srodku i z boku i .....?" To byla jedna z przyczyn dlaczego ja osobiscie odpuscilem sobie TV SONY w tym przedziale cenowym.
 

kapsell

New member
Bez reklam
soniacz

A czemu nie Sony? Tv wart uwagi, dobrze sie sprawdzil w tescie kikiego (o ile pamietam to podal ze z cloudingiem sobie poradzono w nowszych modelach). Kazdy tv ma jakies wady .
 

poulus

New member
Dziekuję za podpowiedzi.Czy te wszystkie TV są na Ledach?
Jęsli nie stanowi to problemu mozecie podać jakies linki do TV
Chciałbym wraz z telewizorem zakupic tez zestaw kina domowego co sądzicie o zestawie DIOR?
Pozdr Poulus
 

poulus

New member
Tak Lupo chodziło mi o DIORA.Podany przez Ciebie TV jest poza moimi mozliwościami finansowymi chciałbym zakupic cos w przedziale 2000-3000zł.i 1000zł na kino domowe!Pozdr
 

LUPO78

Banned
nie orientuję się w cenach pozostałych ledów,ale trzy kafle to też chyba lekko za mało(ewentualnie może jakiegoś sharp led),dobrego lcd już powinieneś wyrwać do trzech kafli,co do do kina to cokolwiek ciężko powiedzieć bo same opisy są skromne zero testów i opinii nie jest powiedziane że jest to gówniany sprzęt,ale też rewelacja to nie będzie -- tu masz jeszcze trochę tańszy http://zadowolenie.totu.pl/p1163000...-dvd-mamy-to-w-magazynie-wysylamy-natychmiast jak pokopiesz napewno jeszcze taniej znajdziesz,a najlepiej się wstrzymaj dozbieraj kasy i może za czymś lepszym się rozejrzyj
 
Ostatnia edycja:

poulus

New member
Ok Lupo skorzystam z twoich porad!Masz na mysli jakies konkretnego Sharpa-a? Jesli tak podaj link , ja jestem w temacie zielony.Pozdrawiam Poulus
 
Do góry