Prosba o pomoc w wyborze TV

kwasniak74

New member
Witam prosze o pomoc w wyborze tv LCD z tego co wyczytalem na forum wybralem 4 modele
Samsung LE46B650, Samsung LE46C650, TOSHIBA 47 ZV 635 DG, Sony KDL-46EX500 . Tak jak napisalem ponizej mam kablowke UPC.Problem polega na tym ze nie moge sprawdzic tych tv na sygnale z kablowki wiec nie mam porownania, bede wdzieczny za rzeczowa odpowiedz.

  • jak słońce świeci w pokoju - wschód, północ - mam rolety
  • Jak duży jest pokój - dł. 6m, szer. 4m
  • jaki masz obecnie telewizor -stary Philps
  • preferowana technologia - LCD
  • więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - wieczorem
  • preferowana wielkość telewizora - 46
  • preferowana marka - nie mam
  • jakie urządzenia będą podłączone - laptop , cyfrowa kablówka UPC
  • ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 80% TV, 10% filmy DivX,
  • siedzisz na wprost czy również z katów bocznych - na wprost
  • ile godzin dziennie ma grać telewizor - ok 4-5 h
  • ile osób zasiada przed telewizorem - 2-4
  • ma stać czy wisieć -jeszcze nie wiem
  • jaka klasa cenowa - do 4,500
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

mat74

Well-known member
Bez reklam
kiki pomimo wyraznego okreslenia technologii (lcd) wrzucil Ci w zestawienie plazme-
i dobrze zrobil....
nie chce rozpoczynac w twoim watku wojenki i nie jestem trolem, ale patrzac po twoich warunkach i kwocie do wydania wychodzi mi jednoznacznie plazma....
 

kwasniak74

New member
Czy do poniższych telewizorów jest możliwość podłączenia laptopa (oglądanie filmów, zdjęć)? Bo pan w euroagd nie potrafił mi odpowiedzieć
 
Ostatnia edycja:

Sweet Lou

New member
Oczywiście że jest taka możliwość,nie ma chyba w tych czasach odbiornika TV do którego nie dało by się podłączyć laptopa czy kompa.Pan z Euro jest xxxxxxxxxx,.Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kwasniak74

New member
Bylem juz zdecydowany na Panasonica ale prosze napisac mi jak wypadnie w porownaniu z Sony W5500 i warunkach jakich napisalem na poczatku . Cenna za 46" 3999.
 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
Oczywiście że jest taka możliwość,nie ma chyba w tych czasach odbiornika TV do którego nie dało by się podłączyć laptopa czy kompa.Pan z Euro jestxxxxxxxxxxxx.Pozdrawiam.

nie ubliżaj nikomu kogo nie znasz osobiście..... O możliwości/braku podłączenia można wyczytać w specyfikacji producenta, no ale kto by to czytał, jak lepiej pytać na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry