Prośba o pomoc w wyborze telewizora

Status
Zamknięty.

Mario13

New member
Witam.
Wiem że zapewne nie jeden post był już o tym pisany ale jest ich tyle że przeczytanie wszystkich zajęłoby mi trochę czasu. Jeżeli ktoś chciałby pomóc mi w wyborze telewizora byłbym bardzo wdzięczny. Zastanawiam się nad Sharpem LC-42XL2E (LCD) i Panasonicem TH-42PY85 (Plazma). Mam dekodery Cyfry i N-ki, podłączony komp i X-Boxa 360. Teraz mam Sharpa LC-32RD2E i powiem szczerze że wkurza mnie np to że podczas meczu piłka się rozdwaja. Wiem że w plazmach to nie występuje i nowych LCD-kach chyba też. Tak czy inaczej poradźcie coś będę wdzięczny. Z góry dziękuję. Acha jeżeli macie do polecenia coś bardziej godnego uwagi niż którys z modeli proszę o propozycje.
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!

Mario - jako osoba nowa nie dostaniesz ostrzeżenia. Proszę na przyszłość zadawać pytanie we właściwych wątkach. Wątek o plaźmie panasonica jest dość rozbudowany. To dobry wybór. PZDR

A temat zamykam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry