Prośba o pomoc w wyborze nowego telewizora LED TV

En!gma

New member
Witam,
od jakiegoś czasu przeglądam forum i zaglądam do różnych sklepów ponieważ zdecydowałem się na zakup nowego telewizora. I tu chciałbym się was poradzić co byście polecili ponieważ mam już niezłe zamieszanie w głowie.
Mój budżet to max 3500zł,choć dobrze by było zapłacić mniej jeśli to możliwe. Celuję w matrycę o wielkości 46/47 cali. Głównymi priorytetami przy zakupie są w miarę niski input lag, bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku, telewizor będzie służył wyłącznie do oglądania filmów z laptopa/ filmów na DVD/BR i grania na Playstation3. 3D,wi-fi i inne internetowe bajery dodawane do nowych telewizor nie mają dla mnie znaczenia przy wyborze.
Póki co wpadły mi w oczy następujące telewizory:
LG 47LM640S

Panasonic TX-L47ET5E



W rezerwie mam też
Samsung UE46ES6570

Philips 46PFL5507K


choć z tego co słyszałem matryce Samsunga w tych telewizorach Philipsa nie są polecane, a z tego co sprawdzałem w sklepach to wszędzie mają właśnie te...
Moglibyście mi powiedzieć,który z tych telewizorów byłby najlepszym wyborem i czy w miarę możliwości moglibyście wypisać w pkt. plusy i minusy tych modeli jakie podałem?
Z góry wielkie dzięki za okazaną pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ostatnia edycja:

Tom.

Banned
Na tle wymienionych przez Ciebie TV najciekawiej prezentuje się zarówno Philips jak i LG. Osobiście bym wybrał LG jako że jestem przekonany do produktów tej firmy
 

En!gma

New member
Dzięki za odpowiedź na mój temat.
Byłem w 3 sklepach i we wszystkich mieli różne modele LG (615/620/640) i muszę przyznać, że obraz zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.Być może jest to zasługa materiałów promocyjnych w HD. No ale jako, że będę oglądał głównie filmy w HD to myślę, że to dobrze świadczy o tym telewizorze.Tak więc jego zakup najbardziej rozważam, chociaż był też w Media Markt Panasonic ET5 i również świetnie się prezentował.Z tym Philipsem to ciągle mam mieszane uczucia.
A ten LG ma wysoki input lag czy w granicach akceptowalnych do grania? I jak ma się sprawa z obrazem w jego wypadku? Mógłby się ktoś podzielić spostrzeżeniami na ten temat? Bo nie zauważyłem żadnego jego testu na forum.
 
Do góry