Prosba o pomoc w wyborze ____ ZF355 czy 42V80____

ziee

New member
Witam Mam dylemat Toshiba 40ZF355 czy JVC 42V80 Co będzie lepszym wyborem do moich warunkow: wielkość pokoju - 20m cyfrowa kablowka odległość od ekranu - 3 - 3,5m Dvd (hdmi), amplituner(hdmi), komp z dvi. klasa cenowa – do 5000pln oglądam w dzień i w nocy nasłonecznienie pokoju - niewielkie ( + roleta) ile osób zasiada przed telewizorem 2-4 ulubiony program – sport, film, rozrywka Ma stać TV 60% DVD 30% KOMP 10% Jeżeli sygnal jest podany w formie cyfrowej, to jakie ma to znaczenie ze Toska ma tuner cyfrowy a JVC analogowy? Czy 100hz da się odczuc w cyfrowej TV ? DVD ze skalowaniem(1080i/1080p) – czy LCD cos wspomaga w tym temacie( który)? Wspolpraca z kompem po hdmi-dvi , JVC czy Toshiba? Pozdr
 

ziee

New member
Mieszkam w Warszawie, czy z kablowki cyfrowej wykorzystam DVB? Sportu ogladam duzo, wiec raczej 100hz by sie przydalo? p.s. moge dostac jakies ceny na PW? Bylem dzis jeszcze w Saturnie, dokladniej przypatrzec sie tym modelom. Obok staly jeszcze Toshiba XF355 i Z3030. Sygnal w saturnie byl sygnal cyfrowy + tvp HD(olimpiada). Moje wnioski byly takie: Na MGM czy sos podobnego lecial jakis film. Najlepsze wrazenie zrobila na mnie Toshiba XF 355 i JVC V80. Natomiast przy sygnale HD (chyba maraton w Pekinie) Z3030 i ZF355. Telewizory podobno byly ustawione standardowo. Czy 100hz jest wlaczone domyslnie w ustawieniach poczatkowych i czy je mozna wylaczyc. CZy po kalibracji obrazu odczuje jakas znaczaca roznice?
 
Ostatnia edycja:
Do góry