Propozycje - Telewizor LCD 50"

Duracel

New member
Witam.

Dawno u Was nie byłem, ale wiem, że można tu liczyć zawsze na wyważoną i fachową poradę konkretnych modeli TV aktualnie dostępnych na rynku.

Szukam telewizora 50" dla dobrego kolegi, który ma budżet 3 000 PLN.

Poniżej główne priorytety:

1. 50" Full HD
2. 3D (aktywne)
3. Podświetlenie LED
4. Filmy z PC
5. Konsola Playstation 3/4
6. Telewizja - dekoder satelity
7. DLNA i ewentualnie jakiś Youtube.

Oczywiście biorąc pod uwagę to co powyżej, najważniejsza jest jakość obrazu.

Z naszej paczki mamy jednego kolegę dla którego istnieje tylko SONY :] i właśnie dlatego jego doradztwo jest traktowane z dystansem. Lubię Sony i zainteresowany również lubi,ale moje doświadczenie i przeświadczenie jest takie, że za to samo co u innych w przypadku Sony trzeba zapłacić więcej. Mamy tutaj budżet 3 000 zł więc marka nie jest najważniejsza.

Prosiłbym zatem o kilka najlepszych z dostępnych modeli niezależnie od marki, biorąc pod uwagę wymienione priorytety.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tego co wiem,to nie ma TV Sony w tym rozmiarze 50" w cenie do 3000 zł.Jest nowy model W755C / W756C Series ale droższy 3700 zł,może warto poczekać? Jak się spieszy to polecam Samsung UE50HU6900 ,Samsung UE50H6400,Panasonic TX-50AS650
 
Ostatnia edycja:

Duracel

New member
Nie, broń Boże nie spieszy się i jak pisałem marka Sony nie jest jakimś priorytetem. Poza tym jeżeli będzie 2" różnicy to też nic się nie stanie.

Dzięki za propozycje, postaram się im przyjrzeć.

KDL-50W829B ten model ma właśnie kolega dla którego istnieje tylko Sony i on również go poleca. Można go kupić na Allegro już za 2 999 PLN :)

Pytanie czy w tej chwili to faktycznie najlepszy możliwy wybór jeżeli chodzi o parametry i jakość obrazu w tej cenie i czy w tej cenie nie ma modelu innej marki o lepszych parametrach czy jakości obrazu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry