propozycja: Panasonic 37PV80 kontra LG 32PC51

jarektg

New member
propozycja (test/porównanie): Daewoo DPP-32F1 kontra Panasonic 37PV80

Witam, czy ma ktoś możliwość porównania Panasonic 37PV80 do Daewoo DPP-32F1 czy może lepiej testu Daewoo DPP-32F1?
Różnica cenowa między tymi modelami to ~1300zł i chciałbym mieć możliwość naocznego porównania tych modeli.

Zmieniłem nazwę proponowanego modelu na Daewoo DPP-32F1 ponieważ oficjalnie na naszym rynku nie ma tego modelu LG, a jak napisał digitalus matryce są w tych modelach identyczne.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Witam
raczej trudno bedzie przeprowadzic taki test bo praktycznie 32pc51 nie ma w sklepach. mozna kupic ten telewizor przez internet.
jest inna mozliwosc, proponuje porownac w sklepie jakosc obrazu w telewizorze plazmowym daewoo DPP-32F1 z telewizorem panasonic. w daewoo jest matryca lg. ogladalem juz kilka razy ten telewizor i uwazam ze jakosc obrazu jest lepsza od kazdego lcd, nawet tych z gornej polki. wracajac do daewoo telewizor czasami zostaje zdyskfalifikownany juz na starcie bo np ostrosc obrazu jest ustawiona na minimum a jest w tym telewIzorze taka funkcja, druga sprawa jak moze byc dobry obraz jesli kontrast jest ustawiony w polowie. ogladalem daewoo kilka razy , zabieralem nawet swoje pliki ktore nagaralem z tunera satelitarnego, jakosc super, obraz z tego telewizora powala kazdy telewizor lcd. wracajac do panasonica to tez bylem nastawiony na kupno pansonica 37 cali ale dlaczego taka renomowana firma jak panasonic podaje ze kontrast w tym telewizorze wynosi 10000:1 a swieci tylko troche lepiej niz deawoo, powinno byc 5 razy lepiej. stracilem zaufanie do firmy panasonic od chwili gdy w telewizorach crt byly montowane inne kineskopy niz quintrix. producent pisal w instrukcji ze jest w tym telewizorze kineskop quintrix ,nawet na obudowie jest napis quintrix. w rzeczywistosci byl kineskop lg- philips a drugim telewizorze jakis niemiecki kineskop nawet bez nazwy producenta. mam dwa takie telewizory. dzwonilem nawet do firmy panasonic i powiedzieli ze wiedza o tym ze w tych telewizorach nie ma kineskopu quintrix i rozmowa sie skonczyla ,wspomnialem na koncu rozmowy o firmie sony, w tych telewizorach zawsze byl kineskop sony trinitron, tak jak podaje producent. a nie jakis kineskop no name jak w pansonicu:). oczywiscie telewizory byly kupione w sklepach autoryzowanych przez firme panasonic.zamowilem daewoo przez internet i czekam na paczke.
uwazam ze telewizor daewoo moze smialo konkurowac z telewizorem panasonic jesli chodzi o sygnal sd.oczywiscie niech kazdy sam sprawdzi
 
Ostatnia edycja:

MadFord

New member
Witajcie
kupilem DPP32F1 , ogolnie jestem bardzo zadowolony z obrazu
ale poniewaz nie mialem wczesniej TV z PIP mam pytanie:

Czy to tylko w tym modelu czy to generalnie zawsze tak jest
przy jednym tunerze ze obraz mozna łączyc tylko z HDMI?
moze ja cos nie skumalem ale za cholere nie moge wymusic innego trybu
jak HDMI + AV lub TV . Szczerze mowiac tabela z mozliwymi konfiguracjami
PIP jest dla mnie malo czytelna ;) , x oznacza jak rozumiem tryb niedostepny a
trojkącik mozliwa konfiguracja tak?

Czyli tylko mi potwierdzcie lub zaprzeczcie :
nie ma innej mozliwosci jak HDMI + AV lub TV ?
Zalezalo by mi na łączeniu obrazów z wejsc AV+PC a tu lipa :(
 
Do góry