Promocje Świąteczne TV?

Zann

New member
Czy przed świętami można liczyć na jakieś promocje/wyprzedaże telewizorów w sklepach? Jak to było w poprzednich latach, warto poczekać z zakupem TV ten miesiąc czy bez różnicy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo różnie. Jeśli masz upatrzony model, to z pewnością na wszystkie modele promocji nie będzie.
Święta są okresem w którym często brakuje telewizorów i w którym firmy również nieznacznie ale podnoszą ceny. Zobaczysz to łatwo na wykresie graficznym np skąpca.
 

omot

Member
Moim skromnym zdaniem telewizor najlepiej kupowac w okresie sierpien-wrzesien. Wtedy jest najtaniej lub ewnetualnie na wiosne.
 

K2U

Member
Moim skromnym zdaniem telewizor najlepiej kupowac w okresie sierpien-wrzesien. Wtedy jest najtaniej lub ewnetualnie na wiosne.
Zgadzam się co do wiosny, bo wchodzą modele na nowy rok, więc te z poprzedniego zaczynają brzydko pachnieć, więc dostają dobre ceny. Ale kto by chciał czekać do wiosny :)
Natomiast rozpoczynając przymiarki do zakupu tv właśnie w sierpniu, zauważyłem, że w tym miesiącu mój cel jest wyceniony dokładnie 1000zł taniej niż 2 miesiące temu!
Myślę, że potencjalne prezenty świąteczne nie tracą na wartości przed świętami...
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Zależy kiedy był zaprezentowany model : ostatnio widziałem obniżki na parę modeli Sharpa (le630 w 40" za 1999!), Toshiby (40tl933 za 2060, chyba nadal jest na agito i morele), Sonego (40hx751 za 2899) i Panasonica (47" Et5 za 3260).
Czasem dostaję informacje od znajomych z różnych sieci marketów (Avans, Media Expert, Saturn i Media Markt), więc jeśli czekasz na konkretne modele, to może coś wiem :) W razie czego - PW.
 
Do góry