Projektor do filmów i gier

mszumski

New member
Witam. Potrzebuję wsparcia specjalistów ze strony HDTV:)
Jestem laikiem jeżeli chodzi o projektory ze strony praktycznej choć przestudiowałem chyba wszsytko ze strony projektorreview.
Mianowicie mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić projektor kina domowego do porjekcji filmów no i gier jeżeli ma to jakiś sens i urok przy czym zastanawiam się mocno nad 3D.Filmy 3d podobały mi się tylko w Imaxie tak naprawde,nawet Awatara nie widziałem.
Oczywiście przed zakupem dane modele wnikliwie obejrze i przestudiuje wraz z obrazem, ale zależy mi teżbardzo na Waszej opinii, a mianowicie mam 3 modele upodobane:
1.Benq 1070
2.Optoma Hd 33
3.Epson Tw6100
Czyli pytania nurtujące to: czy w dzisiejszych czasach naprawde warto inwestowac w 3D i jak wyglądają gierki na tym sprzęcie bo tego napewno nie stestuje w sklepie: za dużo zabawy,kupowania sterowników nvidii itp.
Kolejne modele to juz pułap 10k. jestem w stanie tyle dorzucić pytanie tylko czy warto tzn. przemawiałoby to gdyby np. te droższe dawały spektakularne 3d , lepszy obraz zauważalnie lepszy.Jestem perfekcjonistą, ale nie do poziomu choroby..:)
Jeżeli znajdziecie troche czasu wolnego proszę o pomoc.
Pzdr
 
Do góry