programowanie pilota w 40w5800

dimas

New member
hey wszystkim uzytkownikom forum!
dawno mnie tu nie bylo:)
wiec tak pare dni temu nabylem nowy tv (40w5800) i mam problem z zaprogramowanie pilota:-( obojetnie jaki kod z ksiazki sonego wbijam to dioda miga 5razy,jak wbijam kody z istrukcji yamahy (4cyfrowe)to miga tak jak powinien 2 razy ale i tak nie moge uruchomic zadnego urzadzenia.dokladnie chodzi mi o obsluge kina yamahy.

jeszcze jeden problem:tv nie reaguje na n-box rec(tzn jak wlacze n-ke sam nie przelaczy) N jest podlaczana kablem hdmi

dziekuje za wszelkie sugestie
 

snopcio

New member
odpowiedz

Tez mialem taki problem, probowalem z 50 razy i w koncu wymyslilem ze cos trzeba wcisnac przed wbiciem kodu. Ja nacisnalem 0 i potem kod. W moim DVD Samsung o dziwo zaczal dzialac pilot z Soniaka. To jest male nie dopatrzenie w instrukcji obslugi. Sprobuj jak mowie i napisz czy sie udalo. Pozdrawiam
 

dimas

New member
witam
wczoraj wieczorkiem usiadlem jeszcze raz z tym pilotem i wciskalem po kolei kody z dodatkowym zerem z przodu ku mojemu zdziwieniu przy kodzie 0012 odpalil dvd yamahy wiec to juz cos:) amplituner jeszcze nie odpalil
 

ant2

New member
Ludziska ratunnnkuuu. Nabyłem dzisiaj 40W5740 i chce zaprogramować ampliturer w tym "durnym" pilocie i ni jak nie mogę. Amp SONY DG500 i ani razu nie zamigał 2x oznaczając przyjęcie jakiegoś kodu? POMOŻECIE?

No to już po problemie. Wystarczyło pogrzebać troszkę na necie. Oczywiście SONY POLSKA wydałą złą instrukcje (złe cody). Dla wszystkich którzy poszukują:
ftp://ftp.vaio-link.com/PUB/manuals/consumer/4140946231.pdf
i po sprawie :)
 
Ostatnia edycja:

s1600

New member
:)

cze.
ten link mi nie działa (plik jest chory) ale byłem na stronie tylko że prosze co za kolejnością mam wybierać żeby się dostać do tego katalogu z tym pdfem


Dostałem się do tego pliku ale nadal plik jest uszkodzony jeżeli Tobie działa może byś mi go podesłał?
 
Ostatnia edycja:

daffyx

New member
Czy ma ktos jeszcze jakas inna liste kodaow dla pilota rm-ed019 niz ta dolaczona do tv w5740 i ta ktora jest w linku w tym poscie - konkretnie chodzi o kody dla dvd TEAC DV-3800 i amplitunera TEAC AG-7D.

Dodam ze wstukalem juz wszystkie kody od 001 do 999 nic nie pasuje wstukalem takze kody od 0001 do 0099 tez nic w kodach 4 cyfrowych jest tak ze wiekszosc kodow od 0001 do 0050 sa jakby akceptowane bo lampka miga 2 razy a nie 5 , ale urzadzenie nadal nie dziala.

Wyszedlem z pilotem do innego pokoju kierujac pilota w strone gdzie nie stoi zaden sprzet i okazalo sie ze po wstukaniu kodow tych 4 cefrowych od 1 do 50 pilot reaguje takze 2 krotnym mignieciem

Wstukalem juz w sumie ponad 1000 kodow i juz mam dosyc a wstukanie wszystkich kodow 4 cyfrowych to juz za duze wyzwanie wiec moze ktos ma jeszcze jakas inna tajemna liste kodow 4 cyfrowych
 

atari800xe

New member
Szukam czegoś na temat programowania pilota RM-ED035 dołączonego do TV ex710. Nie wiem od czego zacząć. W instrukcji przed wpisaniem kodu każą przytrzymać klawisze, których ten pilot nie posiada. Czy tego pilota da się w ogóle zaprogramować?
 
Do góry