Programowanie pilota HK avr 255

bonifatr

New member
Witam.

Mam takie pytanko jak zaprogramować pilota AVR 255 do lcd Samsunga LE26A330. Bo jedyne do czego udało mi sie dotrzeć to wyłaczenie lcd ale ponowne uruchomienie niestety nie działa.

Jesli ktos zna sposób lub kody do lcd Samsunga , będe bardzo wdzięczny( kody od Harman kardon nie działają)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
w tym dziale czy nie pilot nie moze sie uczyc nowych kodow z tego co wiem.. taki od 355 moze koszt 100-200 z tego co wiem alternatywnie mozesz sprobowac wlaczyc opcje wyszukiwania przejedzie po kazdym kodzie wprogramowanym w pilota i moze ktorys zadziala .. wiecej info w manualu :)
 

bonifatr

New member
No wlasnie manual przerabialem jak rownież automatyczne szukanie i jak do tej pory bez skutku, jedyne co sie dzieje to przejscie do stand by. Żadne inne funkcje nie dzialaja.
 

Domenicus

New member
Witam,

dolaczam sie do tematu. U mnie wyszukalo kody bez problemu z automatu.

Jedyny problem to X360 , nie znalazl kodu , manualne wpisywanie kodu tez nie zadzialalo :(

Programowanie makr tez cos nie dziala za bardzo. Co ciekawsze jaesli przypisze makr (scenariusz) do przycisku AVR ON to dziala. Jesli jednak do jakiegos klawisz numerycznego to juz nie dziala ? Sprawdzalem manuala z tysiac razy iwszystko robie zgodnie z instrukcja.

Jakies pomysly ?

Z gory dzieki

bonifatr napisał:
No wlasnie manual przerabialem jak rownież automatyczne szukanie i jak do tej pory bez skutku, jedyne co sie dzieje to przejscie do stand by. Żadne inne funkcje nie dzialaja.
Co do twojego problemu, wyczytalem w instrukcji ,ze wiekszosc producentów ma po kilka kodow i nalezy wybrac najbardziej odpowiedni . Rozumiem ten zapis tak, ze na kodzie XXX nie wszystkie funkcje beda dzialac, a na kodzie YYY juz moga. Na twoim miejscu po probowalbym manualne wprowadzanie kodow np. z DVD leciec po koleji i zobaczyc czy ktorys dziala na wiecej niz Device ON/OFF

Troche lektury wystarczylo.

Jak sie okazuje polska instrukcja nie jest dokladnym tlumaczeniem z angielskiego tylko wybrakowanym. Zabraklo paru zdan ,ale jakze istotnych.

W miejscu gdzie jest opisywane programowanie scenariusz brakuje dopisku, ze po zaprogramowaniu , chcac odpalic scenariusz trzeba przycisnac ACTIVITY ,a pozniej dopiero klawisz numeryczny , a nie sama cyferke.

Zapomnieli tez napisac ,ze w trakcie programowania trzeba wcisnac przycisk AVR zanim chce sie zaprogramowac krok w ktorym chce sie wlaczyc Ampli.

Czyli zeby wlaczyc na raz ampli, tv , dvd za pomoca klawisza 2:

- Activity + 2 ( ostatnie zrodlo sie zapala na pilocie)
- AVR (klawisz Y)
- AVR ON
- TV input selector
- Device ON
- DVD input selector
- Device ON
- Activity

Wylaczamy wszystko i teraz jesli wcisniemy na pilocie Activity a pozniej 2 powinno sie wszystko wlaczyc.

Tak gdyby pojawily sie podobne pytania. Ciagle jednak nie moge zaprogramowac kontroli Xboxa 360, mimo ze uzywam kodow z tabeli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry