Problemy z SONY W5500???

_BARI_

New member
Witam,
mam pytanie dotyczące odbioru sygnału a w zasadzie jakości obrazu...

Mianowicie od miesiaca moze dwoch posiadam telewizor SONY KDL 32W5500 - oczywiscie kupiony nowy w sklepie.

Wcześniej mialem dekoder SD wiec nie wiele bylo mozna mowic o jakichkolwiek problemach z obrazem bo obraz w ogole byl do niczego...

Teraz podłaczyłem dekoder TURBO z N i posiadam w ofercie 14 HD - na tych kanałach mam bardzo ladny obraz - kiedy siedze bezposrednio na wprost do LCD wszystko jest jak igła - jednak gdy siade na łóżku z boku a wiec patrze na matryce spod ostrego kąta widzę jesli mozna tak ująć kilka pasów (jakby obszarów) pionowych na całym ekranie...

Trudno mi to opisac slowami - ale jak patrze na wprost nie widac zadnej roznicy...patrzac pod katem - szczegolnie na obraz w ktorym jest jendakowy kolor na wiekszosci LCD czyli mecz albo woda (glebiny na animal planet HD) - widac pionowo przedzielony obraz i roznice w kolorze...z jednej strony jest jasniejszy z drugiej strony jakby ciemniejszy - dalsze obszary podobnie - tak ze wychodza jakby takie szerokie pasy roznych odcieni tego samego obrazu...

Czy ktos ma pojecie czym to moze byc spowodowane???
Czy to wina telewizora?
Moze wina sygnalu - konwenter, sama tv N, dekoder TURBO???
Czy to jest w ogole normalne?

Prosze o jakas fachowa pomoc wyjadaczy :)

Z gory dzieki...
 
Do góry