Problemy graficzne z ps3

Gybek

New member
Witam wszystkich mam problem z moim Ps3.

Mianowicie dzisiaj odkryłem że moje ps3 ma dziwną moc zmiany rozdzielczości i pokazywania artefaktów. Jak włączyłem grę to rzuciły mi się w oczy rozmazane litery (mocna zmiana rozdzielczości w dół) i artefakty (głównie zielone linie) dziwne jest to że jak wyłączę grę to raz w menu też jest słaba rozdzielczość raz nie, raz gra wchodzi źle raz nie, jak wyciągnę i wsadzę z powrotem kabel hdmi to raz się poprawia raz nie. Nie ma żadnej reguły, a kabel hdmi zmieniałem i to samo. Ps3 było ciepłe, chodziło parę godzin jutro dopiero zrobię testy na zimno i przywróce system a generalnie wyglądało to tak jak by system bronił się przed przegrzaniem ustawiając mniejszą rozdzielczość czego winą mogła by być stara pasta termo (konsola ma koło 2 lat używana często).

Nie wiem czy dobrze kombinuje i moje pytanie co dalej ? Ktoś miał może podobny problem ?

Za wszystkie twórcze odpowiedzi z góry dzięki.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Moja FATka, która miała robiony profesjonalny (to słowo podkreślam) reballing kilka lat temu, śmiga do teraz u nowego właściciela - tyle moje fakty wobec Twoich mitów.

Pozdrawiam,
 
Do góry