Problem z zakupem TV do 2300zł

Gurenn

New member
Mam spory problem z zakupem TV :/

Chciałem zakupić ten oto egzemplarz Panasonic TX-40AS640E, jednak nie jet już nigdzie dostępny :/
Nastawiłem się na marki: Panasonic, Sony, Philips. Ewentualnie LG, Sharp ;)

Jednak mam parę opcji (oczywiście po przeczytaniu paru tematów na forum ;))
Oto moje propozycje :)

- Philips PFH5500/88
- Panasonic TX-40CS620E
- Panasonic TX-39AS600E (wyjątek w wymiarze)
- Sony Bravia KDL-42W705
- Philips 40PFS6609

Zależy mi na dobrym obrazie przy oglądaniu filmów z HDD bądź pendrive ;) Wymiar TV to 40"-42"
Budżet to jakieś 2200-2300 zł max
Nie kupuje z żadnego olx, ani allegro, tylko nowy sprzęt ;)

Poradźcie coś fajnego ;)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
To kup u kikiego z forum. Podejrzewam, ze dostaniesz bardzo dobra cene a i model ktory ci zaproponuje bedzie godny.
 

digitalus

Banned
Witam
Panasonic TX-40CS620E lub Sony KDL-42W705.
Plus dla panasonica to np mozliwosc zmiany koloru napisow, wielkości napisow w czasie ogladania filmow z usb.W starszych modelach nie bylo takiej mozliwosci.Kupno lcd to troche loteria bo trzeba uwazac na "placki" czyli clouding.W mnieszych telewizorach czyli 40 calowych cloudnig jest mniej widoczny.
Clouding dotyczy wszystkich firm ktore produkuja lcd.

Kliknij na link nizej.
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/120786-led-32-43-do-2000zl-dla-corki-6lat.html
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym nie brał modeli z matryca 50 Hz a tym bardziej szczególnie Panasonica który wypuścił modele na słabych matrycach.
Z dobrych masz Philipsa 40PFH 5500
Sony 43w755, Sony 43w 809, Panasonica ale stary model 42as650
Toshiba 42l7453
 

digitalus

Banned
Z informacji ze strony w linku nizej wynika ze PFH5500 ma panel 50/60hz.

Philips

Najwazniejsze sa wrazenia wizualne tzn jesli jestes zadowolony z jakosci obrazu to philips spelni oczekiwania.
W telewizorach lcd nie ma migotania ekranu jak w crt czyli telewizorach z kineskopem.
Jeszcze jedno.Niektorzy na forum pisali ze plazmach jest migotanie ekranu.To gusla i zabobony.W telewizorze plazmowym w ktorym posiadam jest mozliwosc zmiany odswiezania ekranu z 100 na 50 hz .Gdy zmienie na 50 hz to tez nie dostrzegam migotania ekranu.
W plazmie panasonica jakosc obrazu jest najlepsza bez wzgledu czy ustawie na 50 czy 100 hz.
Tylko pansonic.Najlepiej plazma , plazmy nie ma juz sprzedazy to pozostaje tylko lcd. Oled na razie jest zbyt drogi .
digitalus_neqhwhq.JPG
 
Ostatnia edycja:

Gurenn

New member
Ja bym nie brał modeli z matryca 50 Hz a tym bardziej szczególnie Panasonica który wypuścił modele na słabych matrycach.
Z dobrych masz Philipsa 40PFH 5500
Sony 43w755, Sony 43w 809, Panasonica ale stary model 42as650
Toshiba 42l7453

Te Tv Sony są fajne ale cena je odrazu eliminuje ;) nie jestem przekonany do marki Toshiba :)
Pozostaje wybrać pomiędzy Philem a, Panasem ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli kupisz Panasonica starsze modele to super. Nowe grają znacznie słabiej i są na matrycy 50 Hz, a to duża różnica.
 
Do góry