Problem z wyborem ! POMOCY :)

huba91

New member
Witam.

Aktualnie posiadam telewizor plazmowy Philips 42PFP5332/10. Ogólnie jestem z niego zadowolony, ale po zakupie odtwarzacza bluray firmy panasonic dmp-bd60 zaczęło mi czegoś brakować. Z pewnością nie wykorzystuje 100% możliwości odtwarzacza. Ponadto w/w tv posiadam już dwa lata i wydaje mi się już trochę mały :) Chciałbym kupić jakiś przyzwoity telewizor firmy panasonic (tak jak bluray).
Szczególną uwagę po wielu pozytywnych komentarzach przywiązałem do modelu TX-P50S20E
Co o nim sądzicie? Czy wyczuję sporą różnicę w porównaniu do mojego aktualnego TV?
Pomimo tego, że chciałbym 50 cali to nie ukrywam, że model TX-P42GT20E 3d również mi się spodobał. Cena porównywalna, a jednak ma trochę więcej do zaoferowania niż TX-P50S20E, m.in. 4x hdmi,no i oczywiście 3d. Co możecie mi powiedzieć o tym modelu? Wydaję mi się, że wejście usb oraz viera cast nie jest mi potrzebne w tv ze względu na to, że mam to w blurayu.
Może jeszcze jakieś inne propozycje od panasonica do 3500 zł ?
Mój pokój ma ok 20m2, zazwyczaj mam zasłonięte rolety, także słońce to nie problem :):)
Najczęściej oglądam tvn, canal+sport hd, canal+film hd oraz oczywiście filmy na bluray i dvd.

Proszę o pomoc w wyborze :)

Pozdrawiam :)
 

huba91

New member
Właśnie 4100 to już ponad mój budżet niestety :( i dlatego się zastanawiam, czy opłaca mi się kupić już teraz s20, czy może poczekać i dołożyć do g20.... jest jeszcze opcja gt20 3d... kupno telewizora to ciężka sprawa :(
 

holden011

New member
Właśnie 4100 to już ponad mój budżet niestety :( i dlatego się zastanawiam, czy opłaca mi się kupić już teraz s20, czy może poczekać i dołożyć do g20.... jest jeszcze opcja gt20 3d... kupno telewizora to ciężka sprawa :(
mam od grudnia gt20 i jest naprawde wart tych pieniędzy,poprzednie moje tv to dwa lcd-eki i powiem ci,że ta plazma z panelem G13 to rewelacja a do firmy samsung nigdy nie miałem przekonania tak jak do aut z nad sekwany.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trudno zrozumieć o co pytasz? ALe 3D w tej plazmie gra bardzo dobrze. Ma mało zamazany obraz w drugim planie.
 

holden011

New member
A jak wygląda 3d w tym modelu?
jeśli chodzi o 3D,to w tym akurat modelu jest naprawde bajka.Jeżeli myślisz nad zakupem TV z funkcją 3D,to kolego nie ma się co zastanawiać.Chciałbym jeszcze dodać,że kanały sd są o wiele lepiej skalowane niż w innych tv,natomiast hd to rewelacja,przynajmniej tak jest u mnie.Korzystam z dekodera satelitarnego azbox hd i C+ pełny pakiet.Model ten ma naprawde bardzo dużo zalet,jedyna wada tego tv,to dzwięk ale można podpiąć sobie pod kino domowe i jest super.
 

huba91

New member
Byłem dzisiaj w mediamarkt i stwierdziłem, że jednak musi być 50 cali :D
Tak więc na 80% kupie model TX-P50S20E. Niestety G20 jest dla mnie za drogi :( Wiecie może gdzie w internecie mogę kupić na raty 0%? Wszędzie gdzie patrzyłem to na 30 ratach przepłaca się od 800 do nawet 1200 zł !!! Jak to jest z ratami 30*0% w rtveuroagd? Rzeczywiście jest to 0% czy są jakieś "haczyki"?
 

krisder

New member
Bez reklam
Niestety w Euroagd te raty to lipa. Na siłę wciskają ubezpieczenie kredytu lub telewizora. W sumie wychodzi tyle co zwykłe raty z oprocentowaniem.:evil:
 
Do góry