Problem z telewizją cyfrową - programowanie

andrzej2345

New member
Witam
posiadam sony 40W5720 z mpeg-4 w czym problem ??
a mianowicie w moim mieście mogę odbierać 31 kanałów cyfrowych a mój sony przy automatycznym programowaniu znajduje 20 z a pozostałych nie.
Ostatnie 5 kanałów z 20 powtarza (wyszukuje na następnych kanałach) podobnie postępuje przy programowaniu ręcznym pierwsze 15 wchodzą normalnie a następna 5 tzn tvn24;tvn style i tp powtarza na kolejnych przeszukiwanych kanałach.. Proszę o pomoc i informację co z tym fantem robić - pozdrawiam:)
 

andrzej2345

New member
Chodzi mi o kanał 54 738Mhz (tvn-owski) jak szukam na kanale 55 czy 58,59 to wskakuje tylko to co na 54 a nie inne programy
WAŻNE !!! zapomniałem dodać
Mieszkam w bloku w którym mamy gniazda tv sprawdzone !! w gniiezdzie sa wszystkei 31 programów sygnał jest poprawny a telewizor nie wykrywa wszystkich
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kolego, nie wiem o czym piszesz, ale na pewno nie o DVBt. Moze chodzi ci o kablowke osiedlową? Jakie kanaly; w telewizorze ich numery podczas wyszukiwania czy kanaly z czestotliwosciami z nadajnikow naziemnych? Gdzie mieszkasz, z jakiego nadajnika odbieraz 31 programow, czy masz antene skierowną na nadajnik?

Chodzi Ci o czeski MUX1 (54, 738 MHz)? To skąd tam TVn24 i Style?
 

Gie

Member
Bez reklam
Gdzieś w menu powinieneś mieć wybór kraju. Spróbuj zmienić na Niemcy lub coś ze Skandynawii i dopiero wtedy przeszukaj kanały.
 

eM!

New member
Jeśli dobrze zrozumiałem Andrzeja, to wydaje mi się, że nie ma takiej ilości kanałów jeszcze:
Multipleksy, choć mogę się mylić, bo nie używam tego sposobu do oglądania TV.
 
Do góry