Problem z polsatem na Cyfrze+

Falson

New member
Witam,

od paru dni mam pewien problem z odbiorem kanałów polsatu na cyfrze +

Niestety problem dotyczy tylko jednego tunera mianowicie HF8900HD ferguson.

Posiadam 2 inne tunery, jeden Arriva 100 a inny to standardowy tuner cyfry+

I tylko na Ferdku HF8900HD po próbie odpalenia kanałów polsatu ukazuje się Brak Audio i Wideo, gdy w tym samym czasie na 2 innych TV na wyżej podanych tunerach odbiera bez problemu, problem wystapił nagle, i do tej pory polsat normalnie działał.

Przywracałem ustawienia fabryczne, wyszukiwałem kanały od nowa, soft mam zaktualizowany, nie mam zielonego pojęcia co może być nie tak
parametry odbioru są wrzucone takie same jak na innych tunerach.

Dodatkowo dzisiaj "padł" TV4 oraz odbiór Radia.

Proszę o podpowiedź :) bo nie wiem totalnie co z tym zrobić.
 

Falson

New member
Czy ktoś z forumowiczów posiada HF 8900HD z podobnym problemem ? Lub posiada i nie ma problemu i jaki ma ewentualnie splitter na którym mu chodzi ?
 

Falson

New member
Ponawiam temat, niestety padły mi praktycznie wszystkie kanały, Brak Audio i Wideo, widzę tylko TVN i TVN24, oczywiście sprawa tyczy się tylko HF8900 HD
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie nowy soft na te tunery ma wyjść. Jeśli chcecie już oglądać te kanały to proponuje za kwotę 49zł w punkcie C+ zakupić org. cam i w niego wsadzić kartę (żeby z tej opcji skorzystać trzeba mieć 1 kanał w HD w abonamencie by zakupić cam). Ja tak właśnie zrobiłem i wszystko działą

Z ostatniej chwili:
Dzis jeden z urzytkowników innego forum przeprowadziłem długą rozmowę z technikiem z firmy Ferguson, który poinformował go, że nie nie prędko bedzie oprogramowanie do HF 8900 i HF 8800. Jak określił albo do końca roku będzie, albo wcale. Namawiał mnie wręcz na zakup modułu CAM.

Zmiany w Cyfrze+ : Ferguson : Digital Multimedia Technology
 

Falson

New member
Czy po aktywacji oryginalnej karty przez CAM, mogę do niego włożyć splitterowską kartę zeby z powrotem wlozyc org karte do splittera ? 4 TV korzystaja z niej więc jeśli nie to raczej bardziej się opłąca kupic inny tuner
 

wojtiw

New member
tak.mam ferdka 8800 i miałem ten sam problem ,dokupiłem moduł dostepu c+ w promocji w cyfrze za 49 zł i spliterowa karta działa z modułem dobrze...
 
Do góry