problem z podlaczeniem

cyc79

New member
witam-mam maly problem z podlaczeniem po hdmi :
tv plazma panasonic 42py8+ampl.yamaha rx v465+dekoder "n" +dvd belwood.
pytanie:czy mozna to wszystko polaczyc po hdmi tak aby byl obraz i dzwiek z kazdego urzadzenia?
problem-po podlaczeniu "n"ki do ampl.po hdmi wyskakuje problem z hdcp i zeby podlaczyc nie przez hdmi.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Ten błąd pojawia się tylko w trybie HDMI, czy w DVI również? Pomiędzy oboma trybami przełącza się przytrzymując dłużej klawisz RES nboxa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cyc79

New member
JackS. napisał:
Ten błąd pojawia się tylko w trybie HDMI, czy w DVI również? Pomiędzy oboma trybami przełącza się przytrzymując dłużej klawisz RES nboxa.[
/quote]
w trybie DVI blad HDCP nie wystepuje ale nie ma glosu przez HDMI pisze ze glos przez osobny kabel.Jesli wlacze pierwszy amplituner to problem hdcp nie wystepuje i jest ok.natomiast jezeli pierwszy wlacze dekoder'N' to problem hdcp pojawia sie ale po chwili znika i jest ok.czy taki uklad moze zostac?(moze sie cos stac zlego ze sprzetem?)
 

Kaszan

New member
Dodam tylko ze z Denonem i dekoderem HD Samsung Cyfrowego Polsatu są podobne perypetie z tym, że u mnie w najlepszym wypadku jest obraz a nie ma dźwięku, a bywa,że nie ma nic. Ktoś może temu już zaradził?
 

furi_dp

New member
Kaszan napisał:
Dodam tylko ze z Denonem i dekoderem HD Samsung Cyfrowego Polsatu są podobne perypetie z tym, że u mnie w najlepszym wypadku jest obraz a nie ma dźwięku, a bywa,że nie ma nic. Ktoś może temu już zaradził?

mam ten sam dekoder
u mnie pomogło wyłączenie HDCP po stronie ampli ale nie wiem czy taka funkcja jest w Denonie
 
Do góry