Problem z podłączeniem hdmi 1.4 między tv a dekoderem Multimedia

Primer

New member
Proszę o pomoc w w/w sprawie.Kupiłem tv Samsunga D6500 oraz przewód hdmi 1.4 kiedy podłączam go z dekoderem telewizji kablowej Multimedia (obojętnie przez które gniazdo hdmi 2,3,4)na ekranie pokazują się i znikają białe plamki wygląda to zapalające i gasnące małe diodki,natomiast kiedy podłącze np:konsolę tym samym przewodem wszystko jest ok.I jeszcze jedno kiedy podłączyłem tv z dekoderem swoim starym przewodem chyba 1.3 obraz był wyświetlany bezproblemowo.Czy może to być wina przewodu czy może dekodera a może tv??? :niewiem:
 

kazikw1

New member
miałem tak samo
wyglądało mi na kiepski kabel lub słabo ekranowany (leciał w wiązce z innymi w tym 230V) - to był z tego co pamiętam Kraft czy coś. Zamieniłem go na inny 3mb z filtrami po obu stronach i jest git. Kupując w sklepie zastrzegłem, że zwrócę go jeśli nie spełni swojego zadania. Ten nowy był droższy od starego (też 3mb) o 5 pln :) i kosztował 25 pln...

Jest też opcja, że nie do końca kabel jest winny tylko mediabox puszcza za słaby sygnał na hdmi. Niemniej jednak zmiana kabla rozwiązała problem :)
 
Do góry