Problem z pamięcią przeglądarki

TheGodfather

New member
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaniem filmów na Youtubie. Kiedy chcę coś wyszukać lub włączyć film, pojawia się czarne tło i napis "przeglądarka została zamknięta z powodu braku pamięci" Wyczyściłem pliki cookies oraz historie, ale nadal to samo. Bardzo proszę o pomoc.
 

oskarXL

New member
Witaj,
poprawne odtwarzanie materiałów z YT jest możliwe tylko poprzez dedykowaną aplikację. Odtwarzanie YT w przeglądarce kończy się właśnie takim komunikatem.
Wynika to z faktu że przeglądarka TV inaczej zarządza pamięcią niż PC i nie czyści w trakcie odtwarzania pamięci RAM.
Podobny problem występuje w trakcie odtwarzania materiałów wideo z serwisów takich jak np. kinomaniak czy też playtube

pozdrawiam
 

Sir_Duch

New member
Witam,
żeby nie zakładać nowego tematu to od razu spytam, czyli jak oglądam film np przez aplikacje vod.onet to pamięć po zakończeniu filmu jest automatycznie czyszczona? a co jeżeli duzo przeglądam stron internetowych i mi zapcha pamięć? jak oczyścić tę pamięć, i jak ktoś bedzie ogladal youtuba przez przeglądarke i zapełni mi ta pamiec to co zrobic? jest jakis program na tv do czyszczenia wlasnie tych pamieci?
 

wojciech_n2

New member
Witam, śledzę to forum już od dawna ale teraz chcę sam zabrać głos.
Konkretnie chodzi mi o problemy z pamięcią przeglądarki. Mam ten sam problem jaki ma The Godfather. Nie zgadzam się za bardzo z odpowiedzią oskaraXL.
Mam Lg 47LM 670S od listopada 2012 i do tej pory korzystałem z Youtube przez przeglądarkę internetową i wszystko było dobrze. Od paru dni się coś poknociło. Dzwoniłem do LG i powiedziano mi że mają więcej takich zgłoszeń i sami nie wiedzą co jest tego przyczyną. Przypuszczają że coś z oprogramowaniem TV lub Youtuba.
Co co oglądania Youtuba przez dedykowaną przeglądarkę to nie uśmiecha mi się to. Tam oglądając cokolwiek nie można przewijać ani w przód ani w tył. Dlatego korzystałem z ""normalnego"" Youtuba a teraz nie mogę.
 

Duris

New member
Sam dzisiaj dzwoniłem w tej sprawie do LG i potwierdziła mi kobitka, że mają sporo takich sygnałów. Wcześniej z tym nie było problemów. Odtwarzanie poprzez aplikację YT mija się z celem. Na przeglądarce to śmigało ale przestało. Zapewne wiele wody upłynie w Wiśle jak przywrócą to do stanu poprzedniego. O ile wogóle...
 

Szymmeek

New member
Z tą pamięcią to jakaś straszna lipa. Dalbym więcej za ten sam tv gdyby mógł mieć więcej pamięci. Sam w sobie jest nawet fajny ale ta pamięć irytuje strasznie.
 
Do góry