Problem z odtworzeniem filmu FULL HD

KeyPax

New member
Witam,
otóż ostatnio pobrałem sobie film w rozdzielczości 1920x1080 (teoretycznie full hd chociaż jest to mocno naciągane stwierdzenie) i wrzuciłem sobie go na Pendrive. Następnie kość pamięci włożyłem do swojego odtwarzacza Blu-Ray Yamaha BD-S667 i tutaj nastąpił problem. Wybieram w menu zakładkę USB, wchodzę w zawartość kości USB, wybieram folder VIDEO i próbuję otwierać film (w formacie mp4, obsługiwany przez ten odtwarzacz) ale nic poza dźwiękiem nie widać, pozostaje nawet ekran startowy odtwarzacza tak jakby w pliku nie było w ogóle obrazu (na komputerze otwierając go normalnie mogę obejrzeć wszystko bez problemu). Ponadto na kości pamięci, wybierając foldery poprzez menu odtwarzacza, znajduję się jeszcze folder o nazwie AVCHD. Kiedy próbuję go otworzyć otrzymuję wiadomość " No BDMV exist in AVCHD folder. " Wie ktoś może o co chodzi? Jak sobie z tym poradzić?


PS. Właśnie sprawdziłem jeszcze w SubEdit Playerze i tam występuje podobny problem, dźwięk jest obrazu nie ma. W Windows Media Player wszystko gra dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry