Problem z konfiguracją napisów w TX-P42S30E

krzysiek549

New member
Witam serdecznie!
Jestem posiadaczem telewizora Panasonic TX-P42S30E od niedawna. Mam następujący problem.
Chciałem oglądnąć film z napisami który miałem na pendrive ale nie wyświetlało mi polskich znaków.
Próbowałem zmienić język tak jak napisano w instrukcji obsługi Konfiguracja -> Ustawienia wyświetlania-> Wybór znaków txt i właśnie nie mogę dać Wschodni2. Wybieram zmianę a nie jest ona zapisywana.
Strasznie proszę o pomoc, nie wiem czym to może być spowodowane.
Z góry dziękuje za porady!:wink:
Pozdraiwam
Hej
 

Byrd66

New member
Witam serdecznie!
Jestem posiadaczem telewizora Panasonic TX-P42S30E od niedawna. Mam następujący problem.
Chciałem oglądnąć film z napisami który miałem na pendrive ale nie wyświetlało mi polskich znaków.
Próbowałem zmienić język tak jak napisano w instrukcji obsługi Konfiguracja -> Ustawienia wyświetlania-> Wybór znaków txt i właśnie nie mogę dać Wschodni2. Wybieram zmianę a nie jest ona zapisywana.
Strasznie proszę o pomoc, nie wiem czym to może być spowodowane.
Z góry dziękuje za porady!:wink:
Pozdraiwam
Hej

To o czym Piszesz odnosi się do kodowania znaków w teletekscie ;) Podczas odtwarzania naciśnij option i wybierz kodowanie Latin oraz napisy ustaw na Napisy1
 
Ostatnia edycja:

apsiq

New member
Widze ze nikomu nie przeszkadza, wielkość napisów, bo nikt o to nie pyta.
A czcionki są nadziubdziane jeszcze dość poważnie wchodzą na film i nie mają czarnych obwódek, wtedy by sie odróżniały od białęgo tła.
ale srał go tam pies z obwódkami, ale niech ta czcionka bedzie z dwa rozmiary większa.
mozna to zmienić przez menu serwisowe ?
 
Do góry