Problem z iplex

stanley1501

New member
Posiadam TX-P46GT30 , adapter wi-fi oryginalny z Panasonic internet 25 Mb/s z UPC . Wszystkie portale działają prawidłowo oprócz iplex . Po kilku minutach oglądnia filmu rozłącza się obraz i dźwięk (czarny ekran) dzieje się tak przy każdym filmie .
 

korallowiec

New member
Miałem to samo

Hej,

Mam VT20 i kilka razy rozłaczyło mi iplex podobnie jak to opisujesz. Zauważyłem, że działo się to wtedy, gdy:
- do WIFI miałem podłączonego laptopa (pobrał adres IP taki jak wcześniej miał telewizor)
- telewizor znalazł nowe kanały satelitarne DVB-S.
Z tymi kanałami to chyba przypadek(oczywiście pozwoliłem mu je zaktualizować), ale z WIFI poradziłem sobie w następujący sposób:
w ustawieniach sieci na tv wybrałem adres IP ręcznie i zmieniłem mu adres na jakiś inny (DHCP nadało końcówkę 101, no to ja, żeby się odróżnił wpisałem 161).
Od tego czasu nie mam problemów z iplexem.
Pod warunkiem oczywiście, że działa VIERA Connect:) ale to inna sprawa w poruszana w innym wątku.

pozdro.
Paweł
 

Martios

New member
Posiadam TX-P46GT30 , adapter wi-fi oryginalny z Panasonic internet 25 Mb/s z UPC . Wszystkie portale działają prawidłowo oprócz iplex . Po kilku minutach oglądnia filmu rozłącza się obraz i dźwięk (czarny ekran) dzieje się tak przy każdym filmie .

Witam, kilka minut to świetny wynik! U mnie na 42g30 i łączu 10Mbit na kablu to ustrojstwo działa zaledwie kilka sekund zanim się przytnie! Wiec nie jest to wina ani wifi ani łącza ani telewizora tylko tego niedorobionego serwisu.Totalna porażka. Nic się nie da oglądać. Inne serwisy bez problemu. Ciekawe że Panasonic nic z tym nie robi a problem istnieje nie od wczoraj...
 
Do góry