problem z fuul screen w youtubie

Alter77

New member
Witajcie,
przeglądając forum nie znalazłem nigdzie podobnego problemu ale może nikomu więcej nie rzucił się w oczy. Otóż, podczas oglądania niektórych seriali na youtubie nie mam full screen, obraz jest obcięty po bokach. Po wejściu w ustawienia obrazu (w trakcie oglądania) obraz rozszerza się do full screen i byłoby wszystko cacy gdyby nie to, że ale po wyjściu z ustawień znowu go obcina (jakby tv nie zapamiętywał ustawień). Zauważyłem taką przypadłość na niektórych materiałach na youtubie. Zdarzają się również materiały z youtube, które są ok i nie musze nic grzebać w ustawieniach.
Mam w związku z tym pytanie: czy ktoś również zauważył to na swoim LG lm640s? Czym może być spowodowane takie zachowanie tv?
Kolejna sprawa to streamowanie materiału wideo z laptopa. W win 8 jest to dosyć proste tzn. klika się prawy klawiszem na pliku (wideo, zdjęcie muzyka itd.) i wybiera opcję "play to" i wskazuje tv jako odbiornik sygnału. Problem, który zauważyłem polega na tym, że czasami laptop ma problem z nawiązaniem komunikacji z tv. Na tv kręci się takie kółeczko w prawym dolnym rogu a na laptopie za chwilę wyskakuje komunikat, że jest problem z komunikacją. Wnerwia mnie to tym bardziej, że czasami uda się przesłać sygnał a czasami nie i nie udało mi się znaleźć przyczyny. Gdyby ktoś z Was miał w tym temacie jakieś doświadczenia to chętnie poczytam :smile:
Pozdrawiam
Alt.
 

Krzysiek1024

New member
Na pierwszym miejscu spróbuj przetestować kabel. Jeżeli czasami Ci działa, a czasami nie działa to może być wina fizycznego połączenia. Natomiast na youtubie niestety nie masz jednego standardu rozdzielczości, jest ich dużo i tak to wygląda.
 
Do góry