Problem z dźwiękiem z HBO HD w NC+

olejx

New member
Cześć od 2 dni mam problem z dźwiękiem tylko na kanale HBO HD w NC+.
Problem wygląda tak iż podczas oglądania filmu dźwięk co chwile się przerywa nie da się tego oglądać. Obraz płynie normalnie a dźwięk znika na 1-2 sec i pojawia się na chwile i znowu znika.

Czy ktoś z was ma lub miał podobny problem z HBO HD w NC+, jest na to jakaś rada?

Pozdrawiam
 
D

Deleted member 121090

Guest
Też to wczoraj zauważyłem.
Sprawdzę dzisiaj jak jest i dam Ci znać.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
He he, ja ten problem zauważyłem już chyba ze 3-4 lata temu, jeszcze za czasów cyfry +, nawet pisałem maila do konsultanta, wtedy chociaż była taka opcja a teraz to szkoda nawet gadać i wtedy odpisali mi że u nich nic takiego nie występuje i to wina mojego tunera a sprawdzałem to na 2 sztukach i to samo.Przeważnie mają z tym problem właśnie w weekendy z piątku na sobotę.Ciekawe ha ha co to za defekt w tej porypanej platformie !Na Humax Icord HD i VU+DUO 2 oraz na nc+ wifi szit boxsie to samo przerywanie oryginalnej ścieżki audio.Jutro pewnie już będzie normalnie ale oni mają to gdzieś !
 

olejx

New member
Coś tam googlowałem i na jakimś forum znalazłem te same problemy z tym że wątek chyba z 2009 roku.
Też masz NC+?
 

olejx

New member
Wczoraj wieczorem problemu już nie było więc i u mnie już chyba wszystko ok. Może to przez warunki atmosferyczne gdzie nie gdzie burze i silne opady...
 
Do góry