Problem Philips 32pfl9613d

liszaj26

New member
Witam, Mój problem polega na tym że posiadam telewizor philips 32pfl9613 i po podłączeniu go kablem hdmi-dvi z komputerem ustawiam pulpit w rozdzielczości 1920X1080 i obraz jest stabilny ,jednak po włączeniu gry obraz zaczyna migać (na przemian obraz gry i ciemny ekran)i na telewizorze pojawia się komunikat „nie wspomagany format wizji”. Grę próbowałem uruchomić w mniejszych rozdzielczościach , i zawsze obraz migał. Problem również jest podczas odtwarzania filmów z komputera w rozdzielczości HD i Full HD, żeby wykluczyć kabel użyłem 3 rodzaje kabla hdmi-dvi. Wyłączyłem również tkz „ulepszacze” perfect pixel oraz 100hz ale to również nie poskutkowało. Żeby informacja była pełna podam konfigurację komputerową płyta Intel 975,procesro core duo E6600, karta graficzna Palit 8800GT,sterowniki nvidia180.48(wgrywałem też starsze).Na końcu nadmienie że wcześniej miałem telewizor Philips 37PFL5522 który miałem podłączony do tego samego komputera i problemów nie miałem żadnych. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc w rozwiązaniu problem to z góry dziękuje .
 
Do góry