problem avr 245 + dvd 37

jacqw

New member
witam
Mam pytanie do uzytkownikow harmana. Uzytkuje sprzet od kilku dni i zauwazylem dziwna prawidlowosc. Jak ustawie w dvd w opcji digital output - bitstream to odtwarzacz zachowuje sie dziwnie tzn. momentami jakby przeskakiwala plyta a nawet w pewnym momencie sie zatrzymuje. Po przelaczeniu na pcm wszystko jest ok. Czy to jakies uszkodzenie czy moze czegos nie ustawilem we wzmacniaczu ?
Bede wdzieczny za pomoc

Pzdr
Jacqw
 

jacqw

New member
chodzi o plyty cd. Potestowalem sobie troche. Przez dlugi czas bylo ok az do momentu kiedy podlaczylem monitor (hdmi - dvi). Jak ten kabelek jest podlaczony to odtwarzacz zachowuje sie tak jak opisywalem wczesniej. Po jego odlaczeniu wszystko jest ok. Moze ktos sie z czyms takim spotkal. Mi brakuje juz pomyslow. W przypadku odtwarzania plyt dvd wszystko ok.
 

pintr

New member
Witam,ja również jestem użytkownikiem w/w DVD i Amplitunera AVR 240.MIałem podobny problem z dvd ,przeskakiwanie utworów dziwne odtwarzanie(dotyczyło tylko płyt CD).Reklamowałem DVD u sprzedawcy(mieszkam w belgii)wymienili mi na nowy odtwarzacz i powiedzieli ze niestety HK ma to do siebie ze nie wszystkie płyty lubi i nie wszystkie chce czytać.Po wymianie na nowy było podobnie ale tylko z bardzo starymi płytami nagrywanymi kilka lat temu,nowe chodzą już ok.Nie sprawdzałem jak sie zachowywał odtwarzacz bez podłączania HDMI,gdyż od początku był tak podłączony a teraz mam juz drugi który nie sprawia w/w problemów.Jak znajdę chwile to postaram sie znaleźć te stare płyty i zobaczyć czy i u mnie jest podobnie z podłączeniem hdmi i bez.Pozdrawiam.
 

jacqw

New member
Wielkie dzieki bede wdzieczny bo problem opisanych przez Pana starych plyt nie istnieje gdy nie ma podlaczonego hdmi. Jestem bardzo ciekaw.
 

jacqw

New member
Zadzwonilem do serwisu i okazalo sie, ze gosc wiedzial o co chodzi. Problem dotyczy podobno starego oprogramowania po jego aktualizacji wszystko ma juz byc wporzadku.

Pzdr
 
Do góry