prezenentacja w domu - kraków

Zorro80

New member
witam wszystkich..

mam pytanie odnosnie prezentacji TV w domu. Ktoś może orientuje sie czy w Krakowie jakiś sklep taką usługę siwadczy??

na dniach chcę zakupić TV ale wciąż nie wiem jaki rozmiar 32" czy 37"... chciałbym zobaczyc na żywo oba i porównać który lepiej pasuje do pomieszczenia. czy nie jest za duży czy za mały itd.

mam nadzieję że ktoś odp.

pozdrawiam
 

bejzbol

New member
nie zastanawiaj się i bierz 37 cali :) zobaczysz ze i tak wyda Ci sie za mały po jakimś czasie, a dobry telewizor nigdy nie jest za duży :)
 

Zorro80

New member
jestem bliższy wyboru 37".... sharp x20e lub xl8e jak budzet podkręce.
sygnał "N" oraz w przyszłości BD (pod choinke :))

a powiedzcie mi jeszcze jak sie ma światło do LCD. przewidziane miejsce na TV jest na scianie która jest na przeciw okna balkonowego.... słońce centralnie tam nie świeci ale jest bardzo jasno. czy LCD poradzi sobie z tym fantem??
 

bejzbol

New member
ja mam padające światło z okienka wprost na lcd i nie zasłaniam zasłon z czystego lenistwa, ponieważ nie utrudnia to zupełnie oglądania w dzień :)
nie wiem jak tam w tych Twoich tv co masz na oku z powłokami antyrefleksyjnymi ale podejrzewam że jak w standardowym LCD więc nie będzie problemu :) chyba że taki patent jak w laptopach... co za idiota wymyślił szybkę skutecznie odbijającą każde światełko padające na LCD w laptopach...
 
Do góry