Powitac szanowne grono HD ekspertow:)

blant

New member
Witam,
Jako, ze pierwszy raz na forum moze sie przedstawie: Jaroslaw dali mi rodzice a blind/blant znajomi. Prosze nie kojazyc oczywisce. Mam 24lata i jesli chodzi o TV czy to naziemna czy satelitarna to raczej laik jestem i nie ogladam. Nie zmienia to faktu, ze sie "interesuje" nowymi technologiami. Odkad pamietam (czyt. mialem grosza) czyli staralem sie odpowiednio stunigowac moj sprzet komputerowy w celu uzyskania "lepszego" odbioru audio / video. Jako, ze glownym narzedziem pracy jak i rozrywki jest komputer to zawsze staralem sie w miare mozliwosci rozbudowywac moje zaplecze. Zaczelo sie od zestawu 5+1 creative cambidge, pozniej monitor crt 19" LG flatron 915 ft+, pozniej fala lcd (wsio na PVA/MVA) w miedzyczasie naglosnienie Creative S750 gigaworks 7+1 oraz Logitech Z5500 5+1. Czas plynal zakupilem nowosc w tamtych czasach projektor Panasonic PT-AE700 masa kasy ale warto... 720p-1080i, hdmi, component, pc, svideo, euro, 12v do ekranu. Z tego zakupu do tej pory ciesze sie jak dziecko - obraz na scianie ~100cali (filmy, filmy HD, Xbox 360). Moze i nie jestem prawdziwym maniakiem RTV (chociazby same zestawy pc) to bardzo lubie w zaciszu domowym obejzec dobry film przy dorbym drinku w najblizszym gronie przyjaciol. To chyba tyle o mnie. No moze oprocz tego, ze mam kilka pytac ale to w innych dzialach.

Sumujac moj sprzet do dyspozycji:
Projektor PT AE 700 (hdmi, component, vga, euro, s-video, chinch)
Blu Ray - lap sony (hdmi) 8600gt
Xbox 360 (hdmi, component)
Amilo 1437g - lap fujitsu (hdmi, dvi, spdif) x700
Logitech Z5500 - Optical, Coax, Analog (5.1)
--Czyli komputerowe ogladanie filmow dvd, dvix, hd, hd-gaming--

W planie (do 30 dni)
Sony Hdr-Sr11E
Sony DSC-T300

Pozniej "Plazma"
Na dzis dzien Sony X3500 min 52" ale puki projektor dyszy to pewnie bedzie jakis OLED. A czy plazma czy lcd pokaze czas.

Pozdrawiam,
Jaro
 
Do góry