Powidoki - pomocy!

trybul

New member
Witam, od wczoraj na plaźmie Samsunga mam powidok logo tvn24 i trochę paska informacyjnego. Wcześniej pojawiały się jakieś drobne ale znikały, a teraz jest tak już drugi dzień i nie wiem jak to usunąć :confused: . No i tata nie wiem od kiedy chyba parę dni temu podkręcił obraz tj kontrast (90) i jasność (70) oraz ustawienie na dynamiczny.
Szukałem w necie jakiś porad co robić ale nic poza suchymi informacjami nie znalazłem, pamiętam, że kiedyś w necie natknąłem się na jakiś obraz/animacje, która podobno pomaga w pozbyciu się powidoków. Plazme mam z 2 miesiące.
Na pewno samo to nie zniknie bo był wyłączony z 15 godzin. W menu jest dział pozbywania się powidoków, coś z sygnałem w nazwie (leci od prawej do lewej gradient) i włączanie białego tła. Od jakiejś godziny bawie się tymi opcjami ale bez efektów, nie wiem czy to coś pomoże.
Proszę o pomoc!! :(
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Samsung ma w menu obrazu fukcję wyświetlania białej planszy. Zapuść sobie na kilka godzin. Czy rodzica głowa nie rozbolała od takich ustawień?

ArtS :)
 

trybul

New member
Dzięki za info, na jakich ustawieniach? na forum doczytałem żeby podkręcić mocno na tym białym tle, na full? kontrast 100,jasność 100?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Na logikę tak. Im jaśniej zaświeci, tym krócej powinna trwać kuracja. Jednak uważam, że nie musi to być 100/100. Lepiej w miarę umiarkowanie, a trochę dłużej.

I prośba - nie cytuj ostatniej wypowiedzi w wątku. Nowy wpis tworzy się przy pomocy przycisku Odpowiedz.

ArtS :)
 
Do góry