Potrzeban pomoc przy kupnie TV

mlodyewm

New member
Czesc

Jestem nowym uzytkownikiem i jest to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc.
Kilka dni temu postanowilem kupic TV w technologii LED i moja uwage przykuly dwa modele. Niestety kazdy z nich jest troche inny i nie bradzo wiem ktory jest lepszy. Nie wiem nawet na co zwrocic szczegolna uwage przy zakupie TV.
Zastanawiam sie nad samsungiem UE40b7000(aby nie reklamowac napisze tylko ze w sieci ktora oferuje go aktualnie za 4499 zl) a sharpem LC40E700. W zadnym sklepie w ktorym bylem sprzedawcy nie byli na tyle kompetentni aby podac troszke wiecej szczegolow niz to ze jeden jest plaski bo ma ledy krawedziowe a drugi full led:/.
Jak jest wasza opinia na temat obu tych telewizorow i ktory zasluguje waszym zdaniem na kupno? Moze znacie inne dobre telewizory ktore moglyby byc alternatywa dla obu tych modeli?

Z gory dzieki za przczytanie posta i odpowiedz.

pozdrawiam:grin:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=46027
pełne podświetlenie powoduje równomierne podświetlenie .
Nie ma plam , claudingu, bandingu itp.
Sharp pobiera też 20% mniej energi.
Lepiej skaluje obraz w SD:
020_P1060085.JPG
 

mlodyewm

New member
widze ze nie rozpisales sie :p. Niestety nie sa dla mnie zbyt zrozumiale te okreslenia "... claudingu, bandingu itp.". Wytlumaczysz mi je chociaz troszke? Czyli w Twojej ocenie sharp jest lepszy?Tak mam to rozumiec, bo nic nie napsiales na temat samsunga?! Posiadasz jakies informacje na temat B7000 moze testowales go lub korzystales z niego?
Nie powiem zdjecia swietnie oddaja wyrazistosc i barwy, zreszta tak samo jak w rzeczywistosci jak sie przygladalem w sklepie:p
 
Do góry