Poszukuje...

swirek69

New member
witam, mam zamiar zalozyc tv N
chce do tego kupic czasze + konwenter, widzialem roznego typu czasze w granicach 50 zl i konwenter podwojny okolo 30-40 zl.

Nie znam sie kompletnie na tym i bym was prosil abysie podali mi taki zestaw do 100 zl bo z tego co widze idzie sie w tej sumie zmiescic.

Zalezy mi na dobrym odtwarzaniu kanalow HD. Pozdrawiam
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeżeli chcesz mieć ogólnie dobry obraz to naszykuj 180zł,porządny konwerter to podstawa żebyś przy byle deszczu nie tracił sygnału,czasza 80cm i wtedy dopiero n-ka porządnie odbiera.Zestaw za 100zł stanowczo odradzam.
 

pattro

New member
Bez reklam
Jeżeli chcesz mieć ogólnie dobry obraz to naszykuj 180zł,porządny konwerter to podstawa żebyś przy byle deszczu nie tracił sygnału,czasza 80cm i wtedy dopiero n-ka porządnie odbiera.Zestaw za 100zł stanowczo odradzam.

dlaczego za 100 zł odradzasz ? ja mam taki za 100 zł 80 cm i podwójny konwerter i jakoś zero problemów przy burzy, deszczu, śniegu ? :hmm:
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Wymieniłem już kilka tanich konwerterów więc opisuje własne doświadczenia z tym tematem.Tanie są dobre ale do czasu i szkoda zachodu, tym bardziej jeśli ma się ograniczony dostęp do anteny lub się płaci za montaż bo nie każdy musi umieć sam wszystko ustawić,ustawianie ''oko'' jest nie zawsze możliwe dla przeciętnego Kowalskiego.Po prostu moja rada.Jeśli udało ci się kupić dobry i tani to poleć jaki masz.
 
Do góry