Poszukuję polskich instrukcji do Onkyo TX SR 606/DV SP 406

onkyo-50

New member
Jak w tytule szukam polskich instrukcji do ONKYO TX SR 606/DV SP 406.
Zanim ktoś zapyta odpowiadam że sprzęt kupiłem w sklepie internetowym bo na tyle było mnie stać.
Może ma takie instrukcje lub jedną z nich ktoś ze szczecina to bardzo proszę o kontakt na PM ( jakoś się dogadamy ).
 

onkyo-50

New member
Wiedziałem że będą takie pytania i pewnie jeszcze usłyszę że nie było warto itp....
Jak w tytule bardzo zależy mi na polskich instrukcjach ale odpowiem na pytanie.
Sprzęt nabyłem na Allegro za 2088,- z dostawą.
Szukam jeszcze Infinity Beta HCS (czarne ) w przyzwoitej cenie.
 

markus_19

New member
instrukcja onkyo 606

Ja również ciesze sie z posiadania Onkyo tx sr 606. Podobnie jak kolega zakupiłem go na allegro za 1600 i nie posiadam polskiej instrukcji. Mam natomiast poską instrukcję do modelu 605 i na niej sie w głównej mierze opierałem. Wiem ze są różnice, gdyby któś był nan tyle miły i dał mi namiery a polską wersję do 606
 
Ostatnia edycja:

pszemcio

New member
mam to samo

onkyo-50 napisał:
Jak w tytule szukam polskich instrukcji do ONKYO TX SR 606/DV SP 406.
Zanim ktoś zapyta odpowiadam że sprzęt kupiłem w sklepie internetowym bo na tyle było mnie stać.
Może ma takie instrukcje lub jedną z nich ktoś ze szczecina to bardzo proszę o kontakt na PM ( jakoś się dogadamy ).

błagam o pomoc , kupiłem w audiodecor, wiem że powinna być polska instrukcja no ale coś za coś (cena!)
bardzo prosze o pomoc jeśli ktoś posiada te instrukcje
mój mail skoczas@gmail.com
 

Qbas77

New member
czy ktos oprocz Shagohada (dzieki za szybka reakcje:eek:k: ) posiada powyzsza instr. z tymze w postaci papierowej:) (ksero,oryginal) badz tez w pdf?

pozdrawiam
 

darekwoj

New member
Polska instrukcja onkyo 606

Posiadam polską instrukcję do Onkyo TXSR606 oraz do Onkyo TXSR506 w postaci papierowej. Jeśli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt.
 

TKM49

New member
instrukcja pl 606 proszę o wysłanie na adres tomek@sdtfilm.pl sprawa bardzo pilna

Shagohad napisał:
Posiadam taka instrukcje, nawet juz zeskanowana :), bo juz pomoglem jednej osobie. Kto jest pzebujacy, nich pisze do mnie.
MAM KŁOPOTY Z URUCHOMIENIEM ONKYO PROSZĘ O POMOC BEZ INSTRUKCJI NIE PORADZĘ SOBIE.
PILNA ODPOWIEDZ NA tomek@sdtfilm.pl
 

KOWALszefu

New member
Czy ktoś z szanownych forumowiczy posiadajacy instrukcję do sprzęcików Onkyo 606 / 406 mógłby umieścić owe instrukcje PL (zeskanowane lub PDF) gdzieś w sieci?... aby pomóc wszystkim potrzebującym?
Bardzo byłbym wdzięczny, i nie tylko ja.
Ewentualnie jakby nie dało rady, to prosił bym kogoś o podesłanie na maila: d-kowalski@tlen.pl
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Wpadł mi wczoraj w ręce ONKYO DV SP 406 i nie wiem co myśleć ;>
Onkyo zamawia te odtwarzacze chyba w fabryce Manty do tego jako drugi gatunek, tak to przynajmniej wygląda i działa ;) To koniec Pioneera w środku
Miał ktoś z was to w rękach ? :>
 
Do góry