poszukujacy

fanatykmazda

New member
Witam wszystkich zakładam nowy temat gdyż jestem w kropce. Szukałem zestawu kina domowego ampli plus kolumny 5.1 i miało być do 4 tys. Początkowo zestaw miał być oparty na jamo 608 plus sub 210, ale po lekturach na forum postanowiłem zwiekszyc budżet do 5tys. AMPLITUNER to raczej onkyo 626. Pokoj mam 6m na 4m w prostokącie.Zastosowanie to kino 60%, muzyka30%, ps3,10%, i to na razie ps3 miało by pracować za odtwarzacz. Muzyka jaką słucham to przeważnie hip hop, hause, oraz potem co wpadnie w ucho. Myslalem ostatnio o takim zestawie MR4 + MR center + MR1 + MRW-10,
 

bogbrush

New member
Witaj, mam podobny zestaw i wg mnie na pokój który ja mam, czyli 16mkw (5x3)trochę przesadziłem z 680:) Suba mam starszego bo 200 i w połączeniu z 680, całość naprawdę daje pełną scenę. Jeśli chodzi o mój komplet, ja miałem założenie 60% muzyka 40% filmy i gry. Teraz założenia mam inne. Przestałem grać, z muzyki słucham ostatnio fasolek i pana kleksa ;), w planach mam 50 calową plazmę zatem 70% filmy i 30% muzyka - dlatego chętnie się dowiem jaki amplituner sobie wybierzesz. Mój poniekąd daje radę ale niestety nie ma DTS True HD i innych nowszych kodeków.

Pozdr.

edit. wyczytałem że masz zamiar kupić 680 a nie 608;)
 

fanatykmazda

New member
Witam, a nie nie chodziło o 608 lub nowsze 628 , ale to już raczej historia, ja na chwilę obecna mam telewizor lg640s i jest dość ciekawy jak za te cenę , teraz jest większy problem z kinem niestety, na ampli to jestem chyba już na 100% przekonany na onkyo
 

fanatykmazda

New member
patrzyłem taki zestaw, ale obawiam się ze nie ogarne takiego zestawu do 5tys, no chyba ze bez suba, ale kino bez suba? no nie wiem, oglądałem również zestaw klipsch f20 ale to tez raczej by przekroczyło założenia które już i tak wzrosły obawiam się że nie będzie tego końca.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W sprawie cen pisz do blackninja bo w necie są często sporo wyższe. Jeśli chodzi o suba to faktycznie w kinie daje dużo frajdy. Ja wolałem na początek kupić lepszy zestaw kolumny 5.0, bo sporo słucham muzyki, a na suba zbierałem i potem dokupiłem.
 

fanatykmazda

New member
Napisze na pewno, a mam jeszcze mianowicie jeszcze pytanie odnośnie kolumn taga Platinum f znalazłem taki zestaw za około 3tys razem z subem, macie jakies doświadczenia?
 

fanatykmazda

New member
Witam ponownie wkleje link z tymi głośnikami taga ale to ravzej pierwsza seria ( pan który je oferowal tez nie miał pojęcia)TAGA HARMONY - Newsy sprztowe. kolego rozglądałem się za klipsch f20 w zestawie ciut więcej niż trzy tys, ale powiedziano mi gdze pytałem że te kolumny nie potrafią cicho grac, a zestaw niestety będzie w bloku,a czy to sąsiadom się spodoba.)))

aha i to sa te pierwsze ze zdjęcia, nie ukrywam ze mi się podobają szczególnie to centralny i kolumny efektowe( ale wiem ze wygląd to nie wszystko), może ktoś je ma w swoim posiadaniu żeby ocenic

może się ktoś jeszcze wypowiedzieć??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry