Porzadne DVD

Zielone Kiwi

New member
Wypada mi kupić nowe DVD, więc chciałbym coś porządnego. Jaką firmę i model polecacie, żeby łapał "wszystko"? Czyli zwykłe formaty dvd, divixy z tekstem mp3 ale też ac3, oczywiście musi odtwarzać to co nagrywa kamerka czyli pliki avchd. Oczywiscie dysk twardy do nagrywania roznosci z tv...
Siedze i grzebie w necie, ale moze ktos to przerabial niedawno ??
PS1. I wicie rozumicie... kilkugodzinne grzebanie nie dalo efektow... nie ma takiego kombajnu ??
PS2. h ttp://forum.blu-ray.com/forumdisplay.php?f=29
Ktoś Gdzieś Kiedyś napisał:
This will not likely happen for the foreseeable future. Studios and content owners don't want it. They want you to buy content, either download it or purchase a BD. The computer is different because the manufacturers really want you to use BD on the Computer for storage, not to burn BD movies. Too many patents and Copyright rules and regulations in North America for any BD recorder. I too would like a Blu-ray recorder, a deck, like the DVD recorders today, but alas, the nazi's in this industry just won't allow it.
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
oj, nie da rady, szczegolnie z zastrzezeniem odtwarzania avchd - te pliki odtwarzaja odtwarzacze hd, np panasonic bd 30, lub patenty tylu popcorn lub trix, ale nie spotkalem nagrywarki dvd z dyskiem ktora by to ruszyla
 

Zielone Kiwi

New member
No oki... To wyrzucmy nagrywanie HD. :) Czyli niech odtwarza wszystko co jest i nagrywa DVD, najlepiej zeby posiadal dysk twardy bo sie przyzwyczailem, ze moge zatrzymac film, isc do kuchni i wrocic i ogladac dalej :mrgreen:
 

timbot

New member
Bez reklam
to pytanie sprowadza ci sie do problemu "nagrywarka z dyskiem twardym, która odtworzy wszystko i ma możliwość pauzy "w locie"" muszisz sie na forum rozejrzec. generalnie wbrew pozorom, jesli chodzi o najpopularniejsze divixy w standardowej rozdzielczosci to wiekszosc nagrywarek sobie niezle radzi.
Nie wiem jak to jest z tym pauzowaniem, na pewno LG wszystkie maja Timeshifta, nie wiem jak reszta.
 
Do góry