Porónanie nagrywarek- zajrzyj i koniecznie coś napisz

Pedersen

New member
A więc zwaracam się do was Drodzy Forumowicze o pomoc w wyborze.Otóż cały czas zastanawiam się czy warto dokładać te 500 zł do młodszego "brata":mrgreen:? A tak wogóle to czym one się różnia poza dyskiem i czytnikiem kart? Proszę o pomoc. Z gróry THX:eek:k:
 

mataman

New member
Bez reklam
Lepsze skalowanie do 720p, 1080p, DVD. ZNACZNIE łatwiejsza, bardziej intuicyjna i dokładniejsza edycja nagranego materiału. Jak dla mnie wystarczy, bo tez chciałem tego panasonica kupić ale całe szczęście nie popełniłem tego błedu.
 

Pedersen

New member
mataman napisał:
Lepsze skalowanie do 720p, 1080p, DVD. ZNACZNIE łatwiejsza, bardziej intuicyjna i dokładniejsza edycja nagranego materiału. Jak dla mnie wystarczy, bo tez chciałem tego panasonica kupić ale całe szczęście nie popełniłem tego błedu.
Chyba mnie przekonałeś, a tak pozatym to ten pionek wydaję się być najlepszy w tym przedziale cenowym... no to klamka zapadła:-D.
 

kloss_tc

New member
mataman napisał:
Lepsze skalowanie do 720p, 1080p, DVD. ZNACZNIE łatwiejsza, bardziej intuicyjna i dokładniejsza edycja nagranego materiału. Jak dla mnie wystarczy, bo tez chciałem tego panasonica kupić ale całe szczęście nie popełniłem tego błedu.
no dobrze, ale - czy to o czym napisałeś wynika z wcześniejszego używania przez Ciebie Panasonica (zwłaszcza np z serii 58 lub 68 ) i porównania do później używanego Pioneera, czy z tych dwóch używałeś tylko Pioneera ?
 

mataman

New member
Bez reklam
Mój ojciec ma panasa EH58 i dlatego co nie co wiem o tej nagrywarce. Tak na marginesie Bedzie go sprzedawał i kupował pioneera LX60, więcej komentarza co do panasoniców chyba nie trzeba.
 

kloss_tc

New member
a teraz to już ok :)

przy okazji - jest aż taka różnica w skalowaniu między Pan 58 a Pion 555 ? I czym się objawia ?

przyznam, że też szukam sobie nagrywarki, więc jak możesz jeszcze napisać, czemu wg Ciebie 58 gorzej skaluje to będę wdzięczny.

Z jakim TV ten Panasonic pracuje u Twojego ojca ?
 

mataman

New member
Bez reklam
Ma ją podłączoną pod soniaka 40" D3500. Specjalnie zaniosłem do niego swoją nagrywarke żeby porównać. Obraz przez pioneera jest ostrzejszy, kolory żywsze. Poprostu sprawia duże lepsze wrażenie. A jak dołożyć do tego tragiczny wręcz sposób edycji na panasie to wybór jest prosty. Nie spotkałem się ze złą opinia na temat pioneerów czy to 555 lub LX60 a na temat panasa to już róznie. Nie ta klasa sprzętu i tyle.
 

Pedersen

New member
no to jeszcze jedno pytanie . Czy ten pioneek odtwarza divX wraz z napisami w formacie *.txt:hmm:??

Raczy ktos odpowiedzieć na ppytanie w poprzednim poscie?

Czy ten pioneek odtwarza divX wraz z napisami w formacie *.txt:hmm:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mataman

New member
Bez reklam
W instrukcji jest że tylko .srt. Mi natomiast niektóre filmy z .txt czytało, nie wiem dlaczego.
 
Do góry