Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fen znowu wyszukuje mi jedną Godzille w 4k 59.10gb, ale odpala.
Pewnie poprzestawiałeś coś po alko ;)
Screenshot_20240511_220907.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie od dziś wiadomo, że te wyszukiwania żyją własnym życiem.
Skąd u Ciebie jakieś 70gb plik?
U mnie na Pov max 65gb.

Pewnie poprzestawiałeś coś po alko ;)

Nic nie przestawiałem, pomijając fakt, że ostatnio cały Kodi się wysypał po jakiejś automatycznej aktualizacji, przywróciłem i jest ok, ale jaszczura u mnie na Fen wygląda jak na dole.

No i dlaczego na Fen jest 70gb u Ciebie, a na Pov 65gb.
Burdello piękne : D
Ps. Po alko, to ja na czworaka nie nie mogę trafić do pokoju, a co dopiero odpalić tv : D

1000020934.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Możliwe,że siedzą tam inne krasnoludki i różnie wyliczają GB :grin:
U mnie na domyślnych ustawieniach wygląda to tak (na fonie,pierwszy plik odpalił się po około 3-4s).
Screenshot_20240511_225327.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na Pov to u mnie wygląda jak u Ciebie, u Borygo wygląda to inaczej, bo ma jeszcze plik 70gb ktorego my nie mamy, ja nie mogę odpalić pliku 65gb, Borygo może, a na Fen mam tylko jedno źródło na Fen, więc jak wspomniałem, burdel jak się patrzy : )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się,Kodi jest nieobliczalne i nie wiadomo,czy będzie działać jutro,dlatego przestawiam się pomału na normalne źródła,wspominane przez Lolka ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie oglądam kanał Oh-Ah tv, nie ma kurczaków, ale są smoki :grin:

Swoją drogą, przestał mi działać Fen z RD, tzn. "no result", Coco Chanel ustawiony. No, ale Pov działa ; )
 

EMR9

Member
Witam ten POV to jest wtyczka typu Fen dobrze rozumiem.Swoją droga nazwa przypomina kategorie w filmach przyrodniczych😏
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie nie.
Dlaczego po zainstalowaniu Pov, po jakiejś godzinie przestał wyszukiwać Fen?
Skoro działał chwile niezależnie, to chyba RD nie robi tu problemów (?) a nic nie zmieniałem w Fen, dodałem tylko Pov.
Edit: Mało tego, jak wchodzę przez Fen w account info, to nic się nie pojawią, tak jakby RD na Fen było zdeaktywowane. U was działa jedno i drugie na tym samym koncie RD?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie działa jedno i drugie,ale POV z RD nie znajdują tej pozycji,a FEN z RD już tak.
Swoją drogą,założyłem darmowe konto na Offcloud i na razie otwierają się normalnie filmy.
Edit :
Dobra,to jednak przeskakuje na RD,albo skończył się transfer ;)
Screenshot_20240512_215440.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry