Porada w sprawie zakupu TV

avin

New member
Witajcie, potrzebuję porady w zakupie telewizora do siedziby firmy. Będzie służył generalnie do wyświetlania prezentacji więc potrzebne jest wejście na usb i żeby podłączyć komputer. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o kwestie rtv i innych sprzętów elektronicznych więc byłabym bardzo wdzięczna jeśli pomoglibyście mi w dokonaniu wyboru :). Kwota, którą chciałabym przeznaczyć na ten zakup to około 2500 zł (jeśli w takich pieniądzach nie kupię tego o co mi chodzi to mnie poprawcie:)). A wielkość to 47-50". No i tak jak powiedziałam, chciałabym żeby można było do niego podłączyć pendriva i komputer, w związku z czym musi mieć te specjalne wejścia na nie.
Mam nadzieję, że otrzymam jakieś wskazówki od Was.
Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jak Ci tu Kiki poradzi, ale ja nigdy bym nie kupil plazmy do prezentacji. Wiem cos na ten temat z wlasnych doswiadczen, ale tez znam ludzi ktorzy buduja systemy do "szerokopojetej" prezentacji produktow - od handlu detalicznego (placowki itp) do duzych konstrukcji.
Jedyne co Ci moge podpowiedziec, tak na przyszlosc to jakbys chciala wysylac dokladnie to co masz na komputerze bezposrednio na tv BEZ uzywania kabli - co w prezentacjach jest bardzo istotne, to polecam Ci urzadzenie Gigabyte Skyvision - wpinasz jedna czesc do laptopa, druga do tv i o kablach mozesz zapomniec (mam to od kilku dni, pisalem o tym na forum i do prezentacji idealne urzadzenie)
 
Ostatnia edycja:

avin

New member
Dzięki za radę, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, jednak opłaca się zapytać o takie rzeczy facetów :). Czyli nie plazma, tylko telewizory led, to już coś :). Dzięki.
 
Do góry